Cooler Master servis süreci

Makaleler
5
Yer
Fortress Vader
MH752 kulaklığımı sağ tarafından sürekli "çıt" diye bir ses gelmesinden dolayı servise gönderdim.
Daha önce Cooler Master servis süreci yaşayan kişiler varsa onlardan servis süreçlerini dinlemeyi çok isterim. Kaç günde çözüldüğünü, sorun çıkartıp çıkartmadıklarını vs.
Ama bu servis sürecinde en garibime giden durum ürünü yollarken kargo ücretini sizin vermeniz. Çoğu firmada böyle mi bilemiyorum ancak şu ana dek servise yolladığım hiçbir ürünün kargo parasını ben vermemiştim.

Cihaz bugün geri geldi, sorun bulunamamış demişler. Gerçekten üzücü, ayrıntılı bir şekilde yazmıştım. Bu kadar bekledikten sonra böyle bir cevap almak hiç memnun etmedi. Sorun normal olarak devam ediyor, çıldırtıyor insanı. Hiç haber vermeden geri yollamaları da ayrı, o kadar yazmıştım haberdar olmak istiyorum diye. Şimdi en baştan yollayıp tekrar bekleme durumunda kalacağım. Hiç memnun değilim, kargo ücretini benim ödemem ise ayrı bir hikaye.
@Cooler Master Türkiye bakarsanız memnun olurum.

Cihaz bugün geri geldi, sorun bulunamamış demişler. Gerçekten üzücü, ayrıntılı bir şekilde yazmıştım. Bu kadar bekledikten sonra böyle bir cevap almak hiç memnun etmedi. Sorun normal olarak devam ediyor, çıldırtıyor insanı. Hiç haber vermeden geri yollamaları da ayrı, o kadar yazmıştım haberdar olmak istiyorum diye. Şimdi en baştan yollayıp tekrar bekleme durumunda kalacağım. Hiç memnun değilim, kargo ücretini benim ödemem ise ayrı bir hikaye.
@Cooler Master Türkiye bakarsanız memnun olurum.
Üzücü durum. Büyük bir markanın böyle davranmaması lazımdı.

Üzücü durum. Büyük bir markanın böyle davranmaması lazımdı.
Evet, büyük ihtimalle bu konuyu gördüler, cevap yazmadılar.

Ne yapacağımı düşünüyorum açıkçası, kargo parasını da bana ödetmişlerdi.

Daha da sinir bozan şey cihaza yapılan işlemlerden haberdar olmak istiyorum yazmamdı, haber vermeden direkt olarak gönderdiler.

Evet, büyük ihtimalle bu konuyu gördüler, cevap yazmadılar.

Ne yapacağımı düşünüyorum açıkçası, kargo parasını da bana ödetmişlerdi.

Daha da sinir bozan şey cihaza yapılan işlemlerden haberdar olmak istiyorum yazmamdı, haber vermeden direkt olarak gönderdiler.
Çıt sesi herhangi bir ses vs açık olmayınca da mı geliyor?
Sorunu kabul etmemekte ısrarcılarsa THH yolu gözüktü gibi.
MH751 kullanıcısıyım. Bende öyle bir sorun yok.

Çıt sesi herhangi bir ses vs açık olmayınca da mı geliyor?
Sorunu kabul etmemekte ısrarcılarsa THH yolu gözüktü gibi.
MH751 kullanıcısıyım. Bende öyle bir sorun yok.
Herhangi bir şeye bağlı olmasa bile geliyor, cihazın materyallerinde sorun var. THH ile uğraşmak istemiyorum ama en son öyle yapacağım.

Yine özel yetkili servis sorunsalı. Tat kaçırıcı. THH'de de süreç uzayacak. Ne yapacaksınız hocam?
Bilmiyorum, buradan kendileriyle görüşmek isterdim ama buraya pek bakmıyorlar gibi, baksalar bile cevap yazmıyorlar. QP ile iletişime geçeceğim yarın, onlar belki yardımcı olabilir.

Bilmiyorum, buradan kendileriyle görüşmek isterdim ama buraya pek bakmıyorlar gibi, baksalar bile cevap yazmıyorlar. QP ile iletişime geçeceğim yarın, onlar belki yardımcı olabilir.
Anladım hocam tekrardan geçmiş olsun. Teknik servislerin DOA çıkarmama ısrarını anlamış değilim hiçbir zaman. Güncellersiniz burayı zaten. Umarım düzgün ve uğraşsız olur.

Geri
Yukarı