Cooler Master setinden Logitech setine geçilir mi?

• Konuyu başlatan mdm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 671

mdm

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, şu an Cooler Master Masterkeys Lite L Combo Klavye-Mouse seti kullanıyorum. 8 ay önce sistemimi toplarken almıştım. Kasaya fiyat olarak ağırlık verip, ekipmanı biraz kısmıştım. Sizce Corsair K55 klavye veya Logitech G213, mouse olarak da Logitech G402 düşünüyorum.

Sizce geçmeye değer mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bilek desteği ihtiyacınız yoksa ve ışıklandırma daha iyi olsun istemiyorsanız klavyeyi değiştirmenizin hiçbir anlamı yok. Zaten memnun olunan ürünlerin değiştirilmesi üst model ürünler alınsa bile kötü sonuçlanabiliyor.

Jira'ya klavye konusunda katılıyorum. G213 fiyatını kesinlikle hak etmiyor. Eğer bilek desteği ihtiyacınız varsa ve daha iyi RGB aydınlatma istiyorsanız belki olabilir. Ancak çok az farkla mekanik klavyelere bile yönelinebilir. Bu sebeple G213 almak mantıksız. G402 ise eski bir fare. Onun yerine daha güncel modeller tercih edilmeli eğer farenizden memnun değilseniz. Ancak memnunsanız değiştirmemelisiniz.

G402'ye geçebilirsiniz. Klavye olarak değişim yapmanızı önermem. Zira elinizdeki klavye zaten iyi bir klavye. Mekanik hisli bir klavyeden zarlı klavyeye geçilmez. Ayrıca G213 fiyatını hak etmiyor.
Piyasada ki en iyi mekanik hisli klavye Corsair K55'dir. Mouse olarak önerim ise Zowie EC1-A alabilirsin. Mekanik hisli klavyeler bence alınmaz 20 TL'lik klavye bana daha mantıklı geliyor. Alacaksan bir klavye mekanik alacaksın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı