Core 2 Duo E8400 için anakart tavsiyesi

NiqhTWish

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir anakart almam lazım da bilgisayar sizce hangi marka almalıyım ve model özellikle marka model tavsiyeniz nedir?
Sistemim:
Core 2 Duo E8400
2x2 = 4 GB DDR3 1333Mhz
400W PSU
500GB Harddisk

Merhabalar ben bu işlemciye Core 2 Duo E8400 uygun en ucuz anakart ve ekran kartı istiyorum ekran kartı Valorant adlı oyunda 30FPS gereksinimlerini verecek bir ekran kartı açsın yeter istiyorum sistemim 2X 2 GB RAM 800 MHz 0.6CL değeri ikisi de bütçe sınırı yok varsa en ucuzunu söylerseniz yani mecburuz olsun ama en ucuzu teşekkürler. Burayı düzenledim P5KPL anakartı olur mu yine düzenleme PSU 300W.

Son düzenleme:
Merhabalar ben bu işlemciye Core 2 Duo E8400 uygun en ucuz anakart ve ekran kartı istiyorum ekran kartı Valorant adlı oyunda 30FPS gereksinimlerini verecek bir ekran kartı açsın yeter istiyorum sistemim 2X 2 GB RAM 800 MHz 0.6CL değeri ikisi de bütçe sınırı yok varsa en ucuzunu söylerseniz yani mecburuz olsun ama en ucuzu teşekkürler.

Hocam anakart-işlemci-RAM-soğutucu set olarak satıyorum. Ekran kartını da ayrı olarak satıyorum. GittiGidiyor üzerinde en fiyat/performans ekran kartıdır hatta. Satılık: ASRock G41M-VS3 - Q9400 - Kingston 4+4 GB DDR3 1333MHz - Akasa K32 Konum da burada. Sizin işlemcinizden ve direk sisteminizden daha iyidir bunlar.

Abi biraz pahalıya zaten ben bu işlemciyle anakartı beraber alacağım daha almadım bile ramide aynı şekilde o kadar param yok en ucuzu neyse o olacak Valorant'ta 30FPS gereksinimleri için bir de Core 2 Duo E8400 işlemcisine uygun olacak o kadar mecbur almak zorundayım ama en ucuzu olsun.

Abi biraz pahalıya zaten ben bu işlemciyle anakartı beraber alacağım daha almadım bile ramide aynı şekilde o kadar param yok en ucuzu neyse o olacak Valorant'ta 30FPS gereksinimleri için bir de Core 2 Duo E8400 işlemcisine uygun olacak o kadar mecbur almak zorundayım ama en ucuzu olsun.

Siz bilirsiniz hocam elinizde HDD-kasa-PSU varsa sattığım sistem on numara. Şu an kendim kullanıyorum. GTA 5'te 900P'de normal ayarlarda V-Sync açık şekilde en düşük 30-35 FPS genelde 40-45 FPS deniz kenarına yakın ve ormanlık yerlerde 60 FPS bile alıyorum. Metro serisini, Wolfenstein serisini bu sistemle bitirdim. Valorant'ta 50 - 55 - 60 FPS arası, PUBG Lite'ta V-Sync açık şekilde sabit 60 FPS oynayabildim. Birazdan GTA 5'e geçeceğim zaten :) Bu fiyata böyle performans veren sistem göremedim hocam. Ek olarak E8400'lü sistemi siz işlemcim darboğaz yapıyor diye yükseltmek isteyeceksiniz. Ben size 8GB DDR3 1333Mhz RAM'li ve Q9400 sistemi veriyorum. Ekran kartım zaten fiyat/performans...

Yeni konular

Geri
Yukarı