Core 2 Duo T6400 ve Geforce 9600M GS sistemde CS 1.6 FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 8.1

Playstor

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bıraktı

24.02.2023
Meslek
Bıraktı 24.02.2023
Öncelikle merhaba birkaç gündür yaşadığım bir sorun var CS 1.6 açıldıktan sonra menüde bile 1 ile 10 arası FPS alıyorum bir servere giremiyorum ayarları açmak bile çok zor FPS cfgsi falan denedim yine bir şey değişmedi. Silip tekrar yükledim yine aynı sorun çözüm bilen var mı?
İşletim sistemi: Windows 8.1 Pro.
RAM: 4 GB RAM.
İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU T6400 2.00GHz
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9600M GS.

Son düzenleyen: Moderatör:
O yine iyiymiş ben direk oynayamıyordum. Bana Jailbreak servetleri de önceden ct atıyorlardı kasmaktan koruyamıyordum yukarısını. O ekran kartı resmen çöp. Masaüstü G41 ankart onboardı bile daha iyi oynatıyor 256MB olmasına rağmen (128MB versiyonuda var)
Bende T4200 vardı ama ekran kartı aynı.

O yine iyiymiş ben direk oynayamıyordum. Bana Jailbreak servetleri de önceden ct atıyorlardı kasmaktan koruyamıyordum yukarısını. O ekran kartı resmen çöp. Masaüstü G41 ankart onboardı bile daha iyi oynatıyor 256MB olmasına rağmen (128MB versiyonuda var)

Bende oyun açılıyor ama serverlere bile giremiyorumkasmadan dolayı uzun sürüyor ve timeout hatası alıyorum.

Bu forumda cracke destek verilmiyor, 1.6 gibi çirkin bir oyun yerine Source'ya da GO oynayabilirsin.

Oynayamaz. Ben crack olarak baştan denemiştim açacak mı diye pixel pixel açıyordu. CS:GO. Daha CS 1.6 açamazken Source GO bekleyemezsin.
Bende oyun açılıyor ama serverlere bile giremiyorumkasmadan dolayı uzun sürüyor ve timeout hatası alıyorum.

Biliyorum. O ekran kartı resmen bir çöp. Dediğim gibi o laptoptan kurtulmaya çalış.

Bu forumda cracke destek verilmiyor, 1.6 gibi çirkin bir oyun yerine Source'ya da GO oynayabilirsin.

CS:GO oynamak istiyordum indirdim fakat siyah ekranda kalıyordu açılmıyordu bende başka oyun aradım CS 16'yı seçtim ama paralı olduğu için alamdım bende crackli indirdim bilgisayarımın sistemi çoğu oyunu kaldırmıyor ondan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı