Core 2 Quad Q6600 sisteme Powercolor HD6870 almalı mıyım?

FeanorGG

Hectopat
Daha fazla  
anakart.png
işlemci.png

Arkadaşlar şu anki bilgisayarımın özellikleri bunlar. Size soracağım soru ben belli başlı online oyunları oynuyorum örnek verirsem wow, lol vb. Bu oyunları adam gibi oynamak istiyorum şu anki ekran kartım o kadar kötüki en düşük ayarlarda bile çok kötü bir performans alıyorum. (hd2400 256mb 64bit) Başlıktaki ekran kartını alırsam bu tür oyunları yüksek ayarlarda oynayabilir miyim? Ayrıca 3gb ram var bilgisayarımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR2 sisteme yatırım yapmak hele hele bu zamanlarda çok mantıksız olacaktır. Almak istediğiniz ekran kartını alsanız bile, yüksek ihtimalle güç kaynağınız yetersiz gelecektir ve günümüze göre değerlendirildiğinde HD6000 serisi eski kalıyor. Benim tavsiyem elinizdeki sistemi satıp, yeni bir bütçe belirleyip, yeni bir sistem toplamanız.

Yorumun için teşekkürler 600 watt psu var arkadaşım vermişti .Ben sistemimi satmayı düşünmüyorum şuan çünkü biraderimde var onun için.Şuan bu ekran kartını alsam wow ve lolde yüksek grafiklerde iyi bi sonuç alırmıyım alacağım ekran kartı 1gb 256 bit .

HD 6870 gerçekten çok güç tüketen ve eski mimari , ayriyeten o fiyatı pek hak etmeyen bi kart.Yeni mimari olan R7 250 veya R7 260X almanı tavsiye ederim. Fazlasıyla işini halleder senin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı