Core 2 Quad Q8400 Ekran kartı tavsiyesi

B.Coskun

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mevcut ekran kartım yanmış olup yeni ekran kartina ve sizin değerli tavsiyelerinize ihtiyaç duymaktayım.. Simdiden hepinize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Intel core 2 Quad Q8400 (İşlemci hızı 2.66 Ghz. 4MB L2 Cache, 1333 Mhz FSB)
4GB 800Mhz DDR2 Bellek
640 GB Sata harddisk
2GB ATI HD4650 Ekran kartı (1GB ayrılmış bellek) = artik mazi olan ekran kartim..
300V powersupply
Anakart modeli: MSI MS-7529

Şimdi anakartım ddr2 ve ben bu anakarta ddr3 veyahut ddr5 bir ekran karti alsam destekler mi? Desteklerse bir performans düşüklüğü söz konusu olur mu ve önerebileceğiniz ekran kartı modellerini rica ediyorum..

GTX750Ti ekran kartını seçerseniz güç kaynağı satın almanıza gerek kalmaz. Sizin için en iyi seçim olacağını düşünüyorum.

Bu arada güç kaynağım 235 watt mıs ben yanlis biliyormusum.. Hala kaldiracagini dusunuyor musun?

Ayrica gtx750ti benim icin pahali sayilir.. Ben şuan ne kurtarırsam kâr gözüyle bakıyorum. Arkadaşım bana amd r7 250 önermisti. O nasil bir ekran karti ve bana anakartta sıkıntı yaratır mi?

Siz kafanızı takmayı her türlü ddr3 , gdrr5 hepsi uyar fakat güç kaynağızından dolayı gtx 750ti en iyisi .

Siz kafanızı takmayı her türlü ddr3 , gdrr5 hepsi uyar fakat güç kaynağızından dolayı gtx 750ti en iyisi .

İllaha yok ben almak istemiyorum diyorsanız , daha aşağı sizi anca 2 - 3 ay idare eder . İsterseniz r7 260x veya r7 260 alabilirsiniz .

Almak istemiyorum demedim. Sadece bana eski ekran kartimdan iyi fakat fiyatina aman aman bisey olmasin istiyorum. Butcem kisitli cunku.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı