Core i3 4130 Sistem Toplama

KIZGIN34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Arkadaşım oyun için pc toplamak istiyor. 2000 TL gibi bütcesi var. Bana danıştı intel ve nvidia şart olcakmış, bende bu parçaları önerdim ama güç kaynağı yetermi onu bilemem. 600w gt760 a yetiyor 770 için geçerlimi ?
Arkadaşım bu arada overclock ve render yapmıyor onun için işlemciyi i3 yapıp ekran kartına yüklendim.
Kasa konusunda kararsızım güç kaynağı yetiyorsa sistem iyi düşündüm sizinde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi almak isterim arkadaşlar.

Adsız.png

Selamlar,
İşlemciyi dilerseniz i3-4150 seçin, aralarında 5TL fark mevcut. Harddiski WD Caviar Blue yapın veya Barracuda bırakın. Kasa 12V kanalından 564W vermekte. Sistemin gerisi zaten harika. Hayırlı olsun. :)

WD serileri daha uzun ömürlü ve daha az hata ile karşılaşıyorsunuz. Hata dediğim de harddiske gönderilen sinyalin geç algılaması gibi konular. Fakat hiçbir fark yok aralarında bu saydıklarımdan başka.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı