Core i5 4440 Sistem

Paran varsa SSD al iyi olur. Ekran kartına ayırdığın para eğer belliyse daha ucuz ama daha iyi olan AMD ekran kartlarından bütçene uyana bakabilirsin.

Ram için gskill ya da kingston hyperx predator öneriyorum. 8GB'tan aşağı alma ve CL9 almaya özen göster.

Anladığım kadarıyla İntel i5 4.nesil işlemci düşünüyorsun. Bunun için yorum yapmadan önce fiyat aralığını bilmem lazım...

Tavsiyeniz için teşekkürler, ama işlemci olarak intel düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Hyper 212 x zaten Türkiye stoklarında yok onu alma...

Ona vereceğin parayı ekran kartı ücretine ekleyip asus gtx 660ti al...

VATAN COMPUTER - ASUS - GTX660 Ti DirectCU II GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Olabilir. Teşekkür ederim. Ama işlemci içinde ayrı soğutucu düşünüyorum stokla geleni kullanmam büyük ihtimal.

Tavsiyeniz için teşekkürler, ama işlemci olarak intel düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Olabilir. Teşekkür ederim. Ama işlemci içinde ayrı soğutucu düşünüyorum stokla geleni kullanmam büyük ihtimal.

3D Render (3DSMAX-MAYA-CAD) veya Sound Editing (AbletonLive-Logic) yapacaksanız Intel.
Oyun için AMD alıp Ekran kartına bütçe ayırmak daha mantıklı.

Paran varsa SSD al iyi olur. Ekran kartına ayırdığın para eğer belliyse daha ucuz ama daha iyi olan AMD ekran kartlarından bütçene uyana bakabilirsin.

Ram için gskill ya da kingston hyperx predator öneriyorum. 8GB'tan aşağı alma ve CL9 almaya özen göster.

Anladığım kadarıyla İntel i5 4.nesil işlemci düşünüyorsun. Bunun için yorum yapmadan önce fiyat aralığını bilmem lazım...

SSD sistemi aldıktan bikaç ay içinde almayı düşünüyorum. Ram en az 8 lik ve CL9 olacak zaten. İşlemci ise intel i5 serisinde olacak.

- - - Güncellendi - - -

3D Render (3DSMAX-MAYA-CAD) veya Sound Editing (AbletonLive-Logic) yapacaksanız Intel.
Oyun için AMD alıp Ekran kartına bütçe ayırmak daha mantıklı.

Biraz araştırma yapıyım o zaman teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı