Core i7 5500U Düşük Oyun Performansı

mertakkuss123

Hectopat
Daha fazla  
  • 16 GB RAM
  • 1000 TB HARDDİSK
  • intel core i7 5500U CPU2.40GHZ (4CPUS) , 2.4 GHZ
Bbu donanımda laptop aldım 5 ay önce ama Crysis 2o ynarken orta ayarlarda 32 FPS, GTA 4 ise 40 FPS alıyorum. Arkadaşlar aldığım firmada bana bu GTA 5'i çok rahat oynarsın dendi ve ben bu işlemcide ultra ve mobil olaylarını bilmiyordum. Size birden fazla sorum olacak. Bu PC GTA 5'i kaldırır mı ? Ya da ben bu PC'yi iyade etme gibi bi şansım var mı ? Bir de işlemci deiştirme gibi bi imikanım var mı ? Mobil işlemciye deişdirmek istiyorum eğer sizde tavsiye ederseniz ? Dikkate aldığınız için teşekkürlerimi sunarım ve cevaplarınıızı bekliyorum !

Son düzenleyen: Moderatör:
1000TB HDD'yi ilk defa görüyorum. İşlemci kötü değil fakat ekran kartı yoksa en ufak oyunda bile sorun çıkartabilir.

Satıcıların işleri i7 işlemci 16GB RAM 1TB HDD her oyunu açar derler bilmeyen kullanıcı alır ve eve gelir bir bakar aldığı cihaz 4. nesil i5 işlemcili 8GB RAM' li GT940M laptopdan kat ve kat daha az performans sunuyor. Geri iade etmeye çalışın ve bir cihaz almadan önce burada konu açarsanız yararınıza olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı