Cornetto Aşk ateşi kampanyası ile ücretsiz cornetto alınabiliyor

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
Cornetto Aşk Ateşi! sitede çekilişe katılıyorsunuz. Katılan herkese ücretsiz cornetto tanımlanıyor. Doğru cevap 9 veya 11 olacak. İkisini de deneyin çekilişe katılım tamamlanınca ekrana kod geliyor.
Bunun gibi bir şey geliyor siyah kisimda kod var bunu algida ile kazan uygulamasında promosyon şifresini buraya gir bölümüne yazıyoruz.😄
👇

9cac4709d7994a9e18eed67261e43b13.jpeg

95f9cd017194fda3fa6c3cacad886ab9.jpeg

👇
İşin zor kısmı bakkallardan alman gerekiyor ama bakkal bu kampanyayi biliyor mu bilinmiyor ve bakkal abiye bunu anlatmak çok zor. 😤

Son düzenleme:
Cornetto Aşk Ateşi! sitede çekilişe katılıyorsunuz. Katılan herkese ücretsiz cornetto tanımlanıyor. Doğru cevap 9 veya 11 olacak. İkisini de deneyin çekilişe katılım tamamlanınca ekrana kod geliyor.
Bunun gibi bir şey geliyor siyah kisimda kod var bunu algida ile kazan uygulamasında şifre girme bölümüne yazıyoruz.😄
👇

Eki Görüntüle 1432045

Eki Görüntüle 1432049

👇
İşin zor kısmı bakkallardan alman gerekiyor ama bakkal bu kampanyayi biliyor mu bilinmiyor ve bakkal abiye bunu anlatmak çok zor. 😤
Seçili Algida noktasında diyor. Alabileceğin yerler gözükmüyor mu?

Geçen gün bakkaldan bir dondurma aldım içinden bedava çıktı adama götürdüm zar zor bedavayı kullanabildim. Bunu kabul edeceğini hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı