Corona varken dışarıdan yemek sipariş edilir mi?

Blacksidemre

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Evlere kapandığımız bu günlerde bir değişiklik yapıp dışarıdan yemek sipariş etmek istiyorum. Fakat virüs nedeniyle biraz korkum var.

Bu konuyu size danışmak istiyorum. Dışarıdan hazır yemek almamı önerir misiniz? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

Merhaba sosyal. Evlere kapandığımız bu günlerde bir değişiklik yapıp dışarıdan yemek sipariş etmek istiyorum. Fakat virüs nedeniyle biraz korkum var.

Bu konuyu size danışmak istiyorum. Dışarıdan hazır yemek almamı önerir misiniz? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller.

Bence bunun garantisini kimse veremez tabii alacağınız şubeyi arayıp corona vakası bulunup bulunmadığını sorarsanız değişir :) ben 2 kere falan söyledim bir sorun olmadı.

Düzgünce dezenfekte ederseniz söyleyebilirsiniz. Öncelikle dışını dezenfektanlayın. Ondan sonra yemeği kaptan çıkarıp tabağa aktarın. Ellerinizi yıkayın ve çöpleri atın. Herhangi bir sıkıntı olmaz. Ancak yemek sıcak değilse ısıtmanız gerekebilir. Ben 5-6 aydır böyle yapıyorum ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı olmadı.

Yok dışını dezenfekte edeceklermiş zehirlenmezseniz iyi :D. Bir sorun olmaz Covid-19 damlacık yoluyla bulaşır kapıyı maskeli mesafeli bir şekilde alırsınız, yemek kutusunun etrafında damlacık var mı diye bakın yoksa afiyetle yersiniz. O ihtimaller 1000/1 o zaman Covid 19 hastalarının bulaşıklarını yıkayanlarında yakalanması gerekirdi o kadar pimpirikli olmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı