Coronavirüs olan birinin kaşıgından yemek yemek

semih34125

Hectopat
Daha fazla  
Ya ben evdeyim annem korona olduğu için ailecek karantinadayız. Az önce yemek yedikten sonra ben salak gibi annemin kaşığını aldım, kalan makarnayı onunla yedim. Sonra aklıma geldi. Ben 2 saattir düşunüyorum ne yapacağım diye. Sizce bir tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ben evdeyim annem korona olduğu için ailecek karantinadayız. Az önce yemek yedikten sonra ben salak gibi annemin kaşığını aldım, kalan makarnayı onunla yedim. Sonra aklıma geldi. Ben 2 saattir düşunüyorum ne yapacağım diye. Sizce bir tavsiyeniz var mı?
Hocam aynı ortamdasınız zaten. Bulaşmıştır büyük ihtimalle. Siz bol bol vitamin almaya kapı pencere açmaya bakın.

Kapanın odaya geçmiş olsun COVID active!

Bir doktora danışarak ilaç almaya başlayın. Tavsiye verirdim fakat konu sağlık olunca doktora danışmak gerek. Biz de ailecek pertiz. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı