Corsair 110r için egzoz ve ön fan önerisi

Exinie

Kilopat
Bu kasayı almayı düşünüyorum, maksimum ne kadar fan takılabiliyorsa o kadar takmak istiyorum, kasanın arka tarafında bir tane var ben ek olarak egzoz fan ve ön kısmına takabileceğim maksimum değer kadar takmak istiyorum.

Veya bu kasayı alıp 500 - 600 TL olan sıvı soğutucuları da kullanabilirim ama ne kadar iyi olur bilmiyorum o yüzden buraya sormak istedim.

Bir de çok fan taktık diye fazla ses yapar mı? Fazla fan alma sebebim ısınıp fanların hızlı çalışıp ses yapmaması için, dediğim şey mantıklı mıdır? Sessiz olmasını istiyorum, şu anda kullandığım Frisby kasa açık iken uyutmuyor çok sinir bozucu.

Şimdiden teşekkürler.

Bu kasayı isteme sebebiniz nedir? Daha iyileri vardır, bütçeniz nedir?

Çok fan taktıysan evet ses yapar ama sessiz fan alırsan ve kontrolcüye bağlarsan hızlarını kontrol edebilirsin. İstediğin zaman sesini azaltıp arttırabilirsin.

Tasarımını beğendim, 500 ve 1000 TL için iki tane kasa öneriniz var ise alabilirim. :D
1 tane kalmış. :D

Bu da 500 TL'lik önerim.

O fiyat aralığında 2 adet alınacak galiba.

2 adet olunca biraz aşıyor ama malzeme kalitesi iyidir.

Yok, bütçe tam belirli değil o yüzden 500 TL de olabilir 1000 TL'ye de çıkabilirim emin değilim ondan.
XPG Invader da olabilir, sıvı soğutma anakarta paralel takılıyor onda.

PSU gizlemek için olan yerdeki logo çok çirkin.
Birkaç gündür kasa arıyorum beğendiğim 500 TL için Corsair 110R ve Corsair Carbide 275R beğendim.

1000 TL bütçe için ise CORSAIR 4000D Airflow beğendim ama kararsızım. :(
XPG Invader - Güzel fakat kasadaki iki logo çok çirkin duruyor.
Corsair 110R - RGB yok ve tek fan var.
Carbide 275R - Tek fan var.
CORSAIR 4000D - Alma ihtimalim düşük ama eğer bütçeyi yükseltebilir isem kesin alırım.
MSI MAG FORGE 100R - Tasarımından aşırı nefret ettim.
MSI MAG VAMPIRIC 010M - Tek fan, kırmızı renk odam ile uyumlu değil.

Görüşlerinizi merak ediyorum, bunlar benim görüşüm sizce hangisi en mantıklısı.

Bence XPG Invader almalıyım, bütçeti yükseltirsem de Corsair 400D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı