Corsair 220T RGB ve 220T Airflow 800 TL

Ardaaa11

Hectopat
Yer
Mordor
Küçük fakat şık kasa isteyenler için iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum, normalde 900-1000 lira arasında dolaşıyordu bu kasalar. Normalde önermeyi çok istediğim fakat öneremediğim bir kasaydı, hem biraz abartılmış fiyatı hem de boyutlarından ötürü öneremiyordum.

Kasayı almayı düşünecekler olursa diye söylemeliyim, ekran kartınız çok uzun bir kartsa bu kasaya sığmayacaktır. Ayrıca sıvı soğutma desteği konusunda da oldukça yetersiz, ön tarafa yapılacak olan radyatör konuşlandırmalarında ekran kartı ve sıvı soğutma genellikle çakışıyor. Üst taraf için de RAM'ler epey sıkıntı, yüksek profilli (Corsair RGB PRO gibi) RAM'lere sahipseniz 240mm bile sığmayacaktır.

Boyutundan dolayı oluşan eksi sayısı fazla olsa da eğer kasaya tam sığacak bir sistem yaparsanız görüntüsü ve sundukları ile gayet iyi bir kasa.

Airflow olanının termal değerleri de epey iyiydi. Şimdi bulamadım ama GN'un karşılaştırmasında vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Airflow olanının termal değerleri de epey iyiydi. Şimdi bulamadım ama GN'un karşılaştırmasında vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nedense ben ısınamadım bu kasaya.

Airflow'a bir tane aynı model egzoz fan alınmalı.
İşte onu alırsa fiyatını hak etmez. :) İçerisindeki fan SP-120, teklisi var mı bilmiyorum ancak aynı ayardaki bir fan 160-170 TL. 1000 TL'ye de daha iyi modeller var.

İşte onu alırsa fiyatını hak etmez. :) İçerisindeki fan SP-120, teklisi var mı bilmiyorum ancak aynı ayardaki bir fan 160-170 TL. 1000 TL'ye de daha iyi modeller var.

Egzoz fan önemli hocam içerideki sıcak havayı atmak için Corsair kasa alıp 35CFM'lik Rampage almak saçma olur .

Gamerx Nexus'a göre benim kasamın 1+1 fanlı halinin termal değerleri bundan daha iyi, sanırım boyuttan kaybediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı