Corsair 275R Airflow 599 TL!

Ürün fotoğrafında görünenin ötesinde şeyler var, malzeme kalitesi gibi. Benim şahsi düşüncem Corsair gibi bir markanın ürününe göre bu fiyat gerçekten iyi.
Maxima V20 şuan indirim var, TD500 Mesh'den daha iyi.
@PuMaT noldu ki, TD500 Mesh sorunlu fanları dezavantaj olmuyor mu Maxima'ya göre. Bir daha inceleyeyim en iyisi ben.

Son düzenleme:
@FurkannC

Ben memnunum. Minimal ve derin bir kasa istiyordum.

Lakin bazı şeyleri belirtmek gerek: Kasa ile beraber 3 tane standart fan geliyor. Bunları kontrol edemiyorsunuz. PWM mevcut değil. Kasaya dahil bir kontrolcü de bulunmuyor. Üst bölmeye sıvı soğutucu takmanız mümkün olmaz. Kağıt üstünde var denilmiş ancak standart diyebileceğim bir RGB RAM kullanmama rağmen yeterli boşluk kalmayacağı belli. Yani emek isteyen bir kasa. Bu durumları kullanım amacınıza göre değiştirdikten sonra piyasada farklı ürünlerle aynı fiyata gelmiş oluyor. Hatta 4000X RGB, 465X gibi daha hazır modelleri alabiliyorsunuz.

@FurkannC

Ben memnunum. Minimal ve derin bir kasa istiyordum.

Lakin bazı şeyleri belirtmek gerek: Kasa ile beraber 3 tane standart fan geliyor. Bunları kontrol edemiyorsunuz. PWM mevcut değil. Kasaya dahil bir kontrolcü de bulunmuyor. Üst bölmeye sıvı soğutucu takmanız mümkün olmaz. Kağıt üstünde var denilmiş ancak standart diyebileceğim bir RGB RAM kullanmama rağmen yeterli boşluk kalmayacağı belli. Yani emek isteyen bir kasa. Bu durumları kullanım amacınıza göre değiştirdikten sonra piyasada farklı ürünlerle aynı fiyata gelmiş oluyor. Hatta 4000X RGB, 465X gibi daha hazır modelleri alabiliyorsunuz.
Hocam Masterbox Lite 5'den sonra hava akışı olsa yeter benim için.
Fanları DC modda kontrol edemiyor muyuz?

Maxima V20 1000-1100 lira bandında
Kasa ömrü boyunca 900 TL'nin üstüne bile çıkmamış ki? Şu anda ise indirim dışında 730 TL'den bulunabiliyor. Ha bu fiyata kesinlikle alınır ancak TD500 Mesh'ten iyi değil. Hemen hemen aynılar ancak alınabiliyorsa malzeme kalitesi ve GPU uzunluğu desteği 2.5" ve 3.5" desteği gibi sebeplerden TD500 Mesh daha alınabilir bir kasa. Elbette 540 TL'ye düşmüşken Maxima V20 kesinlikle alınır lafım yok ancak 1000-1100 TL'den asla satılmamış ve o fiyatı etmeyecek bir kasa.
1617374411622.png

@FurkannC

Havadar bir kasa. 3 fanlı bir ekran kartı taktıktan sonra ön tarafa 360 mm'lik bir soğutucuyu bile rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Gigabyte'ın standart bir anakartında DC voltaj üzerinden ayarlamak istediğimde tepki vermemişlerdi. Sonrasında RGB merakım ile birlikte fanları değiştirdim. Bir deneyimlemeniz gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı