Corsair 4000 Serisi Parasını Hak Ediyor mu?

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Yeni çıkan Corsair 4000D & 4000X kasalarının Türkiye'deki fiyatı açıklandı. 4000D bir tık pahalı geldi gibi. Sizce bu seriye bu kadar para verilir mi?

Bunlari daha çok tasarimini sevenler alıyor. Tabi içinde 300-400 ₺'lik fanlar da var. Hava akışı iyi olan daha ucuz kasalar da var. 3 fanla geliyor bildiğim kadarıyla?

Son düzenleme:
Bol hava almaları güzel bence. Tabii fan sayısı az. Tasarımlar mükemmel duruyor. Tabii Corsair yazısı bir anda fiyatı uçurdu.

4000D Airflow hava akışı bakımından iyi bir kasa, Phanteks P500A Black var o fiyatta, TD500 var, XPG Battlecruiser bile sayılabilir yani.
İncelemesine bakacak olursak sıcaklık değerleri iki fana rağmen çok iyi.

Son düzenleme:
Airflow modeli tasarım olarak güzel ama bütün olarak hiç sevmediğim bir kasa. Kasanın önü mesh güzel ama kasanın adı "Airflow" ve iki fanla birlikte geliyor. Corsair üzdü bu seferlik. Diğer kasaları gayet iyi gibi.

Bunlari daha çok tasarimini sevenler alıyor. Tabi içinde 300-400 ₺'lik fanlar da var. Hava akışı iyi olan daha ucuz kasalar da var. 3 fanla geliyor bildiğim kadarıyla?

4000D 2 RGB'siz fanla gelip 800 lira civarında satılıyor. 4000X Hayli hayli daha karlı.
Verilir bence. Bol bol hava alan kasa. Şu an 465X kullanıyorum bu kasanın bile hava sirkülasyonu muazzam.
Ohhh 465X yazdığında rahatladım. Bende o kasayı alıcam. 4000X Ve 465X Arasında gidip geliyorum. Ek olarak erken almak istersem TD500 Var.

4000D Airflow hava akışı bakımından iyi bir kasa, Phanteks P500A Black var o fiyatta, TD500 var, XPG Battlecruiser bile sayılabilir yani.
İncelemesine bakacak olursak sıcaklık değerleri iki fana rağmen çok iyi.
Şu anda 4000D Airdlow kullanıyorum ve nedense sıcak çalışıyor. Bende mi problem var? Detaylar için bununla ilgili açtığım konuya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı