Corsair 4000D airflow vs. Corsair iCUE 465X RGB

465X kasayı yaklaşık bir ay önce satın aldım. Bir iki sefer temizlik için kasayı actıktan sonra birçok vida yeri yalama oldu.(kasa yan kapakları ekran kartı takılan bölüm)hatta bilgisayar geldiğinde PSU takılan yerdeki 2 vida yeri bile hiç acmadıgım halde yalamaydı. Belkide benim sansızlığımdı. Yeni bir kasa alacağım ve ürünü teknik servise göndereceğim. Corsair kasa almayı da düşünmüyorum artık bu tecrübeden sonra kendi adıma.

Ben de önü kapalı kasadan başka beğenemiyorum. Bu tarz Corsair'ler ve NZXT kasalar favorim. Tek farkı haftada bir elektrik süpürgesini yandaki hava girişlerine dayayacaksın yoksa hızlı tıkanıyor. Airflow'da bayağı iyi iş yaptı Corsair her ne kadar tarzı bana gelmese de.
NZXT kasaların en güzelleri ne yazık ki Türkiye'ye gelmiyor. Özellikle H serisi.
4000X almaya karar verdim o zaman, kenarları gri diye beyaz yerine siyah tercih edeceğim sanırım.
Corsair'in hava akışı çok güzel. Be-Quiet, Noctua ya da Arctic fan da alırsanız. En düşük devirlerde serin ve sessiz kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı