Corsair 4000D için fan hangisi olur?

Şerif Selen

Kilopat
Daha fazla  
Corsair 4000D almayı düşünüyorum istediğim özelliklere uyan o var ama içinde 2 tane dahili fan geliyor o da düz model.
Bende 3 tane Cougar Vortex egzoz fanı da dahili kullanacağım. Orada da Corsair'in dahili fanı Cougar'ın kontrolcüsüne girer mi bilmiyorum. 1335 TL fiyat tutmakta.
Bir de Cooler Master MF120 3'lü set ve dahili fanıda alıp egzoz olarak onu kullanacağım. 1350 TL fiyat tutmakta.
Beyaz Corsair 4000D almayı önerirseniz 100 TL daha üstüne koyunuz fiyatların. Cooler Master 1 adet beyaz MF120 alırsam 150 TL tutacak.

Ya da kasa olarak Aerocool Aero One Duo alıp geçeceğim.

Corsair 4000D almayı düşünüyorum istediğim özelliklere uyan o var ama içinde 2 tane dahili fan geliyor o da düz model.
Bende 3 tane Cougar Vortex egzoz fanı da dahili kullanacağım. Orada da Corsair'in dahili fanı Cougar'ın kontrolcüsüne girer mi bilmiyorum. 1335 TL fiyat tutmakta.
Bir de Cooler Master MF120 3'lü set ve dahili fanıda alıp egzoz olarak onu kullanacağım. 1350 TL fiyat tutmakta.
Beyaz Corsair 4000D almayı önerirseniz 100 TL daha üstüne koyunuz fiyatların. Cooler Master 1 adet beyaz MF120 alırsam 150 TL tutacak.

Ya da kasa olarak Aerocool Aero One Duo alıp geçeceğim.
Corsair LL120 x3 paket alabilirsiniz. İçinden kontrolcü de çıkıyor. Kasayı bizzat kullanıyorum püfür püfür bir kasa.

Corsair LL120 X3 paket alabilirsiniz. İçinden kontrolcü de çıkıyor. Kasayı bizzat kullanıyorum püfür püfür bir kasa.

Fiyat olarak zorluyor bir de yani 3 fana kasadan fazla para vermek istemiyorum RGB fanlı olan Corsair kasası almayı düşündüm Corsair Icue 220T modelini almayı düşündüm beyazı çok hoş griyle uyumu çok hoşuma gitmişti bir de Corsair 470T ama kasa küçükmüş galiba 4000D modeline göre Corsair'in kasaları aşırı dengesiz ya 2 fan var ya da önde 3 var egzoz yok dengesiz bir kasa yapısı var.
Aradığım özellikler hava akışının iyi olması ve önde toz filtresinin olması oldu.
Corsair LL120 x3 paket alabilirsiniz. İçinden kontrolcü de çıkıyor. Kasayı bizzat kullanıyorum püfür püfür bir kasa.
Beyaz 4000X modeli alıp Cooler Master MF120 1 tane beyaz fan ve bir de öndeki demir plakayı alabilirim oda 1265 TL.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı