Corsair 400C için Fan Önerisi

RealOmer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Otomotiv Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya geçeyim benim Corsair 400C kasam var, kendisi 2 fanla geliyorlar ve yetersiz diye kendime hepsiburada'dan Cooler Master MF120R kasa fanı aldım ve Cooler Master Masterfan Pro 120 Airbalance ise 140 TL, MF120R ise 90 TL aralarında fark var mıdır? MF120R fanı şu an sadece Hepsiburada satıyor galiba yeni çıktığı için ve en az 2 fan daha alıcam ama bu iki fandan birini mi alsam yoksa başka fan mı fan önerisi istiyorum yani. Bir de kasaya kaç fan yeterlidir? Nereye konumlandırılmalıdır? Kaç RPM ile çalışmalıdır? Kasamın fan konumları 120mm arka, 120/140 mm 2 tane üst ve öne 120mm 3 tane, 140 mm 2 tane oluyor ve öne 2. el güvendiğim birinde 2 tane AF120 alıp üstte de 2 tane MF120R mı alsam n'apsam sizce?

20190110_215943.jpg
20190110_215950.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Işıklı mışıklı olsun dersen, çok farklı fiyatlı seçenekler var. Gözüne hangisi hitap ediyorsa onu al derim.
Ancak "Performansı beni daha çok memnun eder." dersen, Akasa Venom S-Flow kanatlı 12 CM fanlarını şiddetle tavsiye ederim. Hem az ses çıkarır hem de fazlaca hava sirkülasyonu yapar.

Nanokatalog sitesinden EK VARDAR F-3 140ER almıştım ve fiyatı 20 TL idi. Sanırım yanlış yazılmıştı ve hemen aldım elimede ulaştı. Kesinlikle Türkiye'de bulabilirsen al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı