Corsair 5000X RGB fiyatı ne kadar olur?

Mevcut perakende satış fiyatı 205 dolar. Mevcut piyasa muadilleri fiyatından bakarsak bu kasanın 1800-2000TL gibi bir fiyatı olacaktır büyük ihtimal.

Benim anlamadığım neden stoklara giremedi bu?

Avrupa ve ABD sitelerinde siyahı, beyazı dolu.

Şu corona, gümrük, üretim vs geyikleri beni inanılmaz bunaltmaya başladı. Instagram'dan Corsair Türkiye'ye yazdım cevap yok.

Delirtecekler!

Şu corona, gümrük, üretim vs geyikleri beni inanılmaz bunaltmaya başladı. Instagram'dan Corsair Türkiye'ye yazdım cevap yok.

Delirtecekler!

Mart'ın sonu stoklara girecek diyorlar ama 2000 TL gibi fiyatından dolayı 5000D airflow almak mantıklı gibi geldi bana.

Delirtecekler!
Corsair Türkiye, Mart başı gibi girişler yapılacak dedi.

Mart'ın sonu stoklara girecek diyorlar ama 2000 TL gibi fiyatından dolayı 5000D airflow almak mantıklı gibi geldi bana.
Eğer sistemde RGB fanlar tercih edilecekse 300 - 400₺ fark için airflow almaya hiç gerek yok. Çünkü bu seferde RGB fan masrafı girecek araya. Ben 5000X RGB beyazı bekliyorum. iCUE 465X almıştım beyaz, sistemi kurmadım kutusunda sıfır duruyor, satacağım. Neden derseniz bir tık daha ferah bir kasa istedim açıkçası.

5000X RGB'de önde 3 adet RGB fan geliyor. Bulursam 360mm H150i Elite Capellix alacağım. Bunla 3 fan geliyor zaten. Artı yan tarafa 3, arkaya da 1 adet egzoz fan alacağım. Güzel olacak. Ama insanın hevesini, isteğini kursağında bırakıyorlar.

Eğer sistemde RGB fanlar tercih edilecekse 300 - 400₺ fark için airflow almaya hiç gerek yok. Çünkü bu seferde RGB fan masrafı girecek araya. Ben 5000X RGB beyazı bekliyorum. iCUE 465X almıştım beyaz, sistemi kurmadım kutusunda sıfır duruyor, satacağım. Neden derseniz bir tık daha ferah bir kasa istedim açıkçası.

5000X RGB'de önde 3 adet RGB fan geliyor. Bulursam 360mm H150I Elite capellix alacağım. Bunla 3 fan geliyor zaten. Artı yan tarafa 3, arkaya da 1 adet egzoz fan alacağım. Güzel olacak. Ama insanın hevesini, isteğini kursağında bırakıyorlar.

Elimde 3 tane RGB fan var aslında 5000D airflow benim için daha mantıklı.
Corsair Türkiye, Mart başı gibi girişler yapılacak dedi.

Yok hocam ben tekrar sordum sizden sonra bana da mart sonu dediler ağam.:)
Hocam o zaman bende Corsair 5000D airflow alayım 2000 TL gibi bir bütçem yok maalesef.

Son düzenleme:
@ownerdtn Haber verdiğin için teşekkürler...

Airflowların fiyatı 1475₺ iken sadece 3 fan artı core hub farkına 725₺ fark mı?

Bir tarafımla gülüyorum sadece.. Kimse kusura bakmasın, 1800 ₺ civarı alınır. 2200₺ ne? Keriz silkecek yer arıyorlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı