Corsair 760T ve 450D Artık Türkiyede

Konu güncellendi.

Arkadaşlar ürünler 28 haziran - 4 temmuz arası satışa sunulacak, şimdiden bekleyenlere müjdeler, alacaklara hayırlı olsun :D

Corsair 760T Arctic White;
GRAPHITE SERİSİ™ 760T FULL TOWER ARCTIC BEYAZ PENCERELİ KASA - Vatan Bilgisayar

Corsair 760T Black;
GRAPHITE SERİSİ™ 760T FULL TOWER PENCERELİ KASA - Vatan Bilgisayar

Corsair 450D;
OBSİDİAN SERİSİ™ 450D ATX MidT SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar

Eski Konu ;
''Merhaba forum ahalisi. Corsair'ın bu kasasını kullanan var mı ? Veya türkiye'ye ne zaman gelir bilgisi olan var mı ? Fiyatı hakkında tahmin istiyorum ve de sizce 179dolar yurt dışı fiyatına değer mi ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

#edit/ özür dilerim konuyu yanlış yere mi açtım acaba ya ? Ben ilk defa forum kullanıyorum mazur görün.''

Son düzenleme:
Bugün vatan bilgisayara gittim, oradaki yetkili ile konuştum, sağolsun corsair yetkilisini aradı yanımda, haziran ortasında veya en geç haziran sonunda gelecekmiş. :D

@MF Geliş tarihlerini sormuştum bu konuda, şimdi konuyu güncelleyip değiştirdim çünkü haberler bölümünde, burası kullanıcı haberleri bölümü. Bir sorun yok değil mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı