CORSAIR AIR SERISI fan

Fan sonuçta yani, diğerlerinden en büyük farkı daha sessiz çalışıyor.

Ama soğutma olarak diğerlerinden bir farkı pek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kasaya taksam iyimi olur kötü mü? Ya da başka önereceğin bir fan var mı? Fanların boyutu 120mm. 8 tane fan takılıyor kasaya 4 tane fan almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Coolermaster Sickleflow fan vardı , 2 haftadan sonra orta göbeği ses yapmaya başladı daha sonra Corsair aldım gerçekten diğerlerine göre sessizler ve malzemesi neredeyse metal gibi çok kaliteli eline alınca anlarsın , yalnız ben high performance serisinden aldım fan kontrolcüm var hızlarını ayarlıyabiliyorum çok daha iyi oluyor.

Bunu kasaya taksam iyimi olur kötümü. Yada başka önereceğin bir fan varmı. Fanların boyutu 120mm. 8 tane fan takılıyor kasaya 4 tane fan almak istiyorum.

2 tane bundan:

CORSAIR Air Serisi AF120 QUIET EDITION 120MM 2'Lİ FAN

2 tane de bundan alabilirsin:

CORSAIR Air Serisi SP120 HIGH PERFORMANCE EDITION 120MM 2'Lİ FAN

AF serileri de hava akımı için yararlı oluyor farklı yerlere monte edebilirsin. Fakat yinede bazıları çok fark etmediğini söylüyor ve SP fanların daha iyi olduğu kanısında.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı