Corsair c70 vs HAF 912 Advance

Oyunlarda daha çok FPS değerleri sunduğu için. :D

Şakası bir yana bir kasada en önemli şey şıklık başka bir numarası yok zaten kasaların, içine parçaları monde edeceksin. C70 beyaz modeli pencereli ve daha şık hem hava akışı konusunda da iyi.

Hiç birini alma.

Git Bitfenix Prodigy al. :D

Hem Mini ITX, hem diğer kasalara göre daha az yer kaplıyor, hem şık, hem kaliteli, hem diğer Mini ITX kasalara göre daha iyi soğutuyor ve diğer normal kasalara göre de, hem Cooler'larla uyumluluk sorunu yok, hem de Yer sorunu yok.

O kasa ile mini anakartta alması gerekmiyor mu? Adamı iyice masrafa sokucan :)

- - - Güncellendi - - -

Fan kontrolcü, fan ışıklarını açma kapama, kasa ile gelen fan sayısının fazlalığı vb. Bunlar ekstra özellik oluyor genç adam :) İkisine de fark atar :) Yorumu neden sildin Emrah? :) Yine de cevabını veriyim...

Ben de sizin gibi kasa konusunda ikilemde kalmıştım ve sonunda CORSAIR Vengeance C70 Gaming BLACK aldım. CORSAIR Vengeance C70 Gaming incelemelerine bakmalısınız kesinlikle HAF 912A'dan daha iyi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı