Corsair Carbide 200R

Fragged_Zombie

Hectopat
Ben bir sistem topladım. Kasa olarak Carbide 200R yi düşünüyorum ama bu kasayla ilgili bir sorunum var.
Bir güç kaynağı olmayan model var bir de 550W güç kaynağı olan model var. Ama güç kaynağının modelini hiç bir yerde bulamadım ve GTX660 ın 2 tane 6 pin pcı güç kablosunun bulunup bulunmadığını bilemiyorum. Eğer 2 tane yoksa IDE gibi kullanmayacağım bir kabloya dönüştürücü takarak 2 tane 6 pin elde edebilir miyim ?

Sitesine baktım bir pdf listede 2 pci-e kablo var yazıyor ama diğer bir listede de 1 kablo var diyor.

- - - Güncellendi - - -

Kasayı daha almadım ama almayı düşünüyorum bu yüzden alamıyorum. GTX660 ekran kartı almak istiyorum.
Bu kartta 2 tane 6 pin güç girişi var. Bu girişleri sağlayıp sağlayamayacağından şüpheliyim.

- - - Güncellendi - - -

IDE portlarını pcı-e portuna dönüştüren bir aparat varsa da olabilir.

Corsair VS550'de hem 8 Pin hem de 6 pin yapılabilen kablolar var sıkıntın olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kartın kutusundan çıkan aparatlar var. Çıkmasa bile dışardan bulabileceğin Molex'i 6 Pin'e veya 8 Pin'e çeviren aparatlar mevcut, ne kadar zor durumda kalsan bile onları kullanırsın.

VS550 var arkadaşlar. Ve gerçekten çok iyi bir güç kaynağı.

- - - Güncellendi - - -

2253389_1_1351497571.jpg

12V kanalındaki Amper değeri çok önemlidir. Gördüğünüz gibi piyasadaki çoğu 80+ sertifikalı güç kaynaklarından daha iyi iş çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı