Corsair Carbide 275R alınır mı?

Scienitive

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Ryzen 5 2600 ve RX 5700 XT'li bir sistem topluyorum ve bunun için güzel bir kasa arıyorum. Bütçem 350TL. Bildiğiniz üzere RX 5700 XT sıcaklık anlamında pek iyi bir ekran kartı değil. Bu yüzden iyi hava akışına sahip bir kasa almayı düşünüyorum.

Ekran kartı modeli: Sapphire Pulse AMD Radeon RX 5700 XT

550TL den 330TL ye düşen CORSAIR Carbide Serisi 275R kasa sizce alınır mı? Yabancı kaynaklara biraz bakındığımda hava akışının iyi olmadığı bir kasa diyorlar fakat görünümünü beğendiğim ve fiyatının gayet iyi düşmesinden dolayı arada kaldım.

Sizce kasayı almalı mıyım yoksa aynı fiyat bandında daha iyi kasa öneriniz var mı?

O fiyata o kasa ka-çı-rıl-maz. Sharkoon TG5 alabilirsiniz eğer hava akışını dert ediyorsanız fakat tavsiyem bu kasayı alıp fan eklemesi yapmanız.

Merhaba ben de bu kasadan satın aldım baya uyguna geldi. Buna göre ekleyebileceğim fan önerisi yapar mısınız lütfen? Ve fanları nereye takmalıyım? 2 öne 2 de tepeye takabiliyorum şu an.
Yeni bir konu açın. Var olan konu altında başka bir soru sormak veya cevaplamak ceza sebebi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı