Corsair Carbide 500R Nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Garip

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar heralde şu kasa konusunu 3. kez açıyorum sizden tek isteğim artık öneri filan yapmanız değil öneri yapanlardan 1'i benim söylediklerime uymuyor, biri 550 tl lik şey gösteriyor. Bu kasa en ideali buna karar verdim ve bunu alabileceğim bir internet sitesi bilgisayarcı bir şube filan varsa lütfen söyleyin ha dersiniz ben bundan güzelini biliyorum, beyaz yan tarafda fan koyma yeri veya penceresi var. Onun linkini atın, onu alırım. Bunu alabileceğim bir yer varsa söylerseniz veya başka bir kasa varsa bütçe en fazla 400 TL ! İnventus da vardı bi ara almadım ya çok pişmanım. 2 aya gelir dediler bu kadar süre bekleyemem açıkcası. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

400 liraya 500R bulacağını sanmıyorum. Güç kaynağı olan bir kasa mı arıyorsunuz?

C70 i çok düşünmedim açıkcası önerileriniz için saolun bu arada anakartım miniITX ECS H61H2-MV 350d düşünebilrim ama o yan kapağın gösterişli olması lazım mini itx anakartla o gosteris yakalanmıyor kolay kolay :D 500r ın stoka girmesini bekliycem sanırsam. Zalman ise çok ucuz gibi duruyor.

- - - Güncellendi - - -

500r ı bulabileceğim bir site yokmu yahu ininal kart kabul etsin ama mastercard yani oluyor galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı