Corsair Carbide kasa fanlarını çalıştırmak için çoklayıcı gerekli mi?

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Corsair Carbide kasa alacağım. Üzerinde 2 fan var. Bu 2 fanı bu kartta çalıştırabilmek için çoklayıcı gerekli imiş, doğru mudur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-08-22-41-53.png
    Screenshot_2021-12-08-22-41-53.png
    108,9 KB · Görüntüleme: 37
2. el ilanlara bak yine çevrendeki, ilgini çekenleri yolla buraya bakalım biz de. Sıfırlar baya uçtu bu aralar ama sıfır olarak şu modele bir bakın derim. Zamanında aigo marka fan kullanmıştım ve güzeldi. Kasalarını bilmiyorum ancak Asya'da bilindik bir marka.

Düzenleme: Kusura bakmayın fan sayısını 4 seçince fiyat uçtu. 449 lira fansız fiyatıymış.
Şunlara bakın madem:

Nerede 1000 lira. Sahibinden de 350'ye var. (ilan atmayı pek sevmem)

Ben sıfırlara bakmıştım yahu :d dediğin ilanı gördüm. İstanbul'da olmama rağmen satıcı iyi birisine benziyor. Kız olması da cabası :d ekstradan 8-9 ay önce Corsair Carbide Spec 0-1 kasa aldığını faturasını bulamadığını söyleyen birisi var ve bana yakın mesafede. Sizce bu iki kasa arasında hangisi mantıklı olur? Kaç tane fan sayıları var, soğutma olarak, elimdeki anakarta adapte olma konusunda hangisi daha iyi olur?
2. el ilanlara bak yine çevrendeki, ilgini çekenleri yolla buraya bakalım biz de. Sıfırlar baya uçtu bu aralar ama sıfır olarak şu modele bir bakın derim. Zamanında aigo marka fan kullanmıştım ve güzeldi. Kasalarını bilmiyorum ancak Asya'da bilindik bir marka.

Düzenleme: Kusura bakmayın fan sayısını 4 seçince fiyat uçtu. 449 lira fansız fiyatıymış.
Şunlara bakın madem:

Hocam ikinci el almaya daha sıcak bakmaya başladım bu fiyatlardan sonra. En kötu 300-350'ye şu işi halledersem çok güzel olacak benim için. Yukarıda yazdığım 2 tane kasa var. Birisi corsair 300r diğeri ise carbide spec 0-1. Şimdilik ikisini buldum. Bakmaya devam edeceğim. Ikinci el kasa alırken önereceğin durumlar var mı? Vidaların tam olması hallolur ama fanları çalışma durumu, ön panel bağlantı kabloları beni ürkürüyor. Deneme şansım olmayacak ://

Geri
Yukarı