Corsair Carbide Spec 05 içindeki beyaz fan nedir?

Takılamıyor diye biliyorum takmak için Molex çoklayıcı alıyorsunuz ama fanlar tam hızda dönüyor ve ömrü azalıyor. Şöyle bir aparat iş görür.

Molex fan çoklayıcı ile PWM kontrolü yapılamıyor önermem.

Hocam ben zaten fanın PWM'sini falan değiştirmek istemem en yüksek hızda çalışması daha iyi olur diye düşünüyorum ama internette Molex fan çoklayıcı bulamadım yardımcı olur musunuz? Peki bu pin olayı nedir 4 alsam yeter mi?

Hocam ben zaten fanın PWM'sini falan değiştirmek istemem en yüksek hızda çalışması daha iyi olur diye düşünüyorum ama internette Molex fan çoklayıcı bulamadım yardımcı olur musunuz? Peki bu pin olayı nedir 4 alsam yeter mi?
Hocam hep tam hızda dönerse ömrü kısalıyor. Fanlar kaç pinli? 4 pinli ise bu aparat iş görür.

3 Pinli ise Molex dönüştürücü alabilirsiniz.

Molex dönüştürü önerebilir misiniz 40TL'yi geçmez ise sevinirim ben bunu buldum işimi görür mü Fan Çoklayıcı Kablosu 4475p Splitter 4 pin Switch 3 pin 3 Port Y PWM Çoklayıcı Dişi Erkek Kablo Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Bu Molex imiş zaten alayım mı bunu hocam.
İnternet üzerinden satın almıstım Molex fan çoklayıcı çoğu aynıdır fanın 3 pinli olana ihtiyacı var bağlantı için.

Hocam bunu alayım mı benim kasam sizinkinin aynısı çalışır mı Fan Çoklayıcı Kablosu 4475p Splitter 4 pin Switch 3 pin 3 Port Y PWM Çoklayıcı Dişi Erkek Kablo Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

H.

Molex dönüştürücüler hakkında pek bilgim yok ama iş görür gibi görünüyor. Satıcıya durumunuzu bildirin işe yarayıp yaramayacağını sorun. En net bilgiyi satıcı verecektir.

Hocam peki bir sorum daha var şu an kasa tek fan egzoz fan kullanıyor ya oyunlardaki sıcaklık 73 derece ben diğer fanı da bağlayınca sıcaklık değerleri azalır mı?

H.

Hocam peki bir sorum daha var şu an kasa tek fan egzoz fan kullanıyor ya oyunlardaki sıcaklık 73 derece ben diğer fanı da bağlayınca sıcaklık değerleri azalır mı?
Bilemiyorum ama büyük ihtimalle azalır çünkü havayı içeri alıcak fan yok şu an kasanızda anladığım kadarıyla.

Bilemiyorum ama büyük ihtimalle azalır çünkü havayı içeri alacak fan yok şu an kasanızda anladığım kadarıyla.

1600860459606.png

Hocam kusura bakmayın çok fazla soru sordum ama benim 3 pinlik kablo buna uyuyor değil mi?(Üssteki)

1600860519271.png

Bir de bu var sanırım bu da güç kaynağına takılıyor.(Alttaki 4'lü olan)

Eki Görüntüle 678313

Hocam kusura bakmayın çok fazla soru sordum ama benim 3 pinlik kablo buna uyuyor değil mi?(Üssteki)

Eki Görüntüle 678314

Bir de bu var sanırım bu da güç kaynağına takılıyor.(Alttaki 4'lü olan)
Hocam alttaki güç kaynağına takılıyor evet, ama üsttekinin kaç pin olduğunu bilemiyorum çünkü fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor. Dediğim gibi satıcıya mesaj atın en doğru cevabı satıcı verecektir.

Geri
Yukarı