Corsair Crystal 570X için taşıma çantası önerisi

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Corsair Crystal serisi 570X kasa için taşıma çantasına ihtiyacım var. Arabayla yazılık evden kışlık eve taşıyacağım ancak kasanın 4 tarafı cam ve oldukça ağır. Zarar vermeden taşımak için koruyacak bir şey arıyorum. Tavsiyeniz nedir? Alternatif önerilere de açığım, ürünün kutusu bulunmuyor yoksa kutusunda taşırdım.

Hocam eğer içinde sistem varsa kesinlikle böyle bir şey yapmanızı önermem. Eğer boş kasayı taşıyacaksanız belki olabilir.

Sistem var hocam, o yüzden ağır. Camlarını sökmeden elde taşımak imkansız, sökünce de toza falan mağruz kalacak haliyle. Büyük sıkıntı yani. 1 defa camları söküp servise götürdüm da canım çıktı, evden eve taşımak imkansız. Yok mudur bu işin bir yolu yordamı acaba?

Sistem var hocam, o yüzden ağır. Camlarını sökmeden elde taşımak imkansız, sökünce de toza falan mağruz kalacak haliyle. Büyük sıkıntı yani. 1 defa camları söküp servise götürdüm da canım çıktı, evden eve taşımak imkansız. Yok mudur bu işin bir yolu yordamı acaba?
Hocam acayip riskli bir iş ben size söyleyeyim. Ekran kartı sallanırsa anakart kırılır falan. Hiçbir şekilde böyle bir şeyin yapılmasını önermiyorum.

Hocam acayip riskli bir iş ben size söyleyeyim. Ekran kartı sallanırsa anakart kırılır falan. Hiçbir şekilde böyle bir şeyin yapılmasını önermiyorum.

Ekran kartını sökerim hocam, o kolay. Kutusu var koyar götürürüm ama o kasanın kışlığa gitmesi şart, başka yolu yok.

Geri
Yukarı