Corsair CV650 coil whine sesi

EnglandPrince

Kilopat
Yaklaşık 3-4 gün önce Hepsiburada'dan satın aldım oyuna girince çok fazla ses yapıyor Alt+Tab yaptığım zaman kesiliyor. Tekrar oyuna girdiğimde yine aşırı ses yapmaya başlıyor. Sizce ürünü iade mi etmeliyim yoksa aynı modelle değişim mi istemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahatsızsanız değişim isteyebilirsiniz. Sesi kayıt almayı unutmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya çektim.
Rahatsızsanız değişim isteyebilirsiniz. Sesi kayıt almayı unutmayın.
Değişim mi istemeliyim yoksa başka marka bir psu mu almalıyım? Bu ürün bazında benim şanssızlığım mı yoksa model bazlı mı?

Değişim mi istemeliyim yoksa başka marka bir psu mu almalıyım? Bu ürün bazında benim şanssızlığım mı yoksa model bazlı mı?
Xpg Pylon da tercih edebilirsiniz. Veya bütçem var dersen Adeks'ten XPG Core Reactor 650W al. Manyak iyi PSU Core Reactor, kullanıyorum.

Xpg Pylon da tercih edebilirsiniz. Veya bütçem var dersen Adeks'ten XPG Core Reactor 650W al. Manyak iyi PSU Core Reactor kullanıyorum.
Bütçemi aşıyor maalesef.

Bunlar nasıl?

Bütçemi aşıyor maalesef.

Bunlar nasıl?

Cooler Master iyiye benziyor ama pek bilmediğimden yorum yapmayacağım. Bilen arkadaşlar yazsın ben karışmayayım.
Biraz araştırdım ve en az Pylon kadar iyiymiş. Alabilirsiniz. Ama Coil Whine ile ilgili bir şey diyemem.

Yaklaşık 3-4 gün önce Hepsiburada'dan satın aldım oyuna girince çok fazla ses yapıyor Alt+Tab yaptığım zaman kesiliyor. Tekrar oyuna girdiğimde yine aşırı ses yapmaya başlıyor. Sizce ürünü iade mi etmeliyim yoksa aynı modelle değişim mi istemeliyim?
bence uğraşma yeni aldığında da coil whine çıkabilir. Benim ekran kartımda ch vardı yenisini yolladılar 3 ay sonra ondada olmaya başladı. Bobin olan her şeyde ch kaçınılmaz.

Geri
Yukarı