Corsair CV650W Coil Whine

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar, bu güç kaynağını eylül ayında aldım. Başıma gelmeyen kalmıyor. Daha önce de bu güç kaynağı ile yaşadığım sorunu ve garanti sürecini anlattığım bir konum var ona da bakabilirsiniz. İlk seferinde patlamıştı garantiye gönderdik eyvallah yardımcı oldular 5 günde sıfırını gönderdiler geldi açtım montajladım falan. Şimdi de boştayken cızırtılar geliyor, FurMark ile hem ekran kartına hem işlemciye yük testi yaptığımda ise deli gibi bağırmaya başlıyor. Güç kablosu prizde değilken güç kaynağının şalteri kapalı iken ve en son güç kaynağı kablosunu takacağımı biliyorum. Defalarca kez düzgün bir şekilde montajladım ama yine aynı sorunlar devam ediyor montaj sırasında bir hata yapılmadığına eminim. Orijinal güç kablosunu kullanıyorum kutusundan çıkan 10A 250V üzerindeki değerler. Şimdi ben buna ne yapmalıyım tekrar garantiye göndersem kabul ederler mi? Ve Corsair gibi bir markada bunları yaşamak gerçekten üzücü. Bu güç kaynağını alacaksanız veya almayı düşünüyor iseniz önermiyorum. Ve bu seslerin güç kaynağından geldiğine eminim evet soracaksanız.

Sitem özellikleri:

R5 3600X/ CM Hyper 212 Black Edition/ ASUS TUF B450 PRO/ ASUS ROG STRIX RTX 2070 OC Edition Evo/ Corsair Vengeance LPX 3200MHz 8x8 16 GB/ Corsair 220T RGB airflow Gaming case/ Corsair CV650W 80 Plus Bronze PSU/ Corsair MP510 NVMe M.2 SSD 480GB/ WD Blue 1TB 7200RPM HDD.

Hocam siz bir şanssızlık yaşamışsınız ama herkesin yaşayacağı anlamına gelmez. Aynı PSU bende de var. Gayet güzel kullanıyorum. Dediğim gibi şanssızlık yaşamışsınız.

Ben olsam direkt Corsair desteğe yazarım. Ama ingilizcen varsa. Yoksa satıcı yine o yere gönderecektir sadece araci olur. Garantiyi sağlayan yeri ara.

Aradım fakat kesin bir şey söylemiyorlar değişim olabilir ama olmayadabilir sence bu yüzden değişim sağlarlar mı yoksa boşuna mı uğraşmış olacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı