Corsair CX 750 cızırtı yapıyor mu?

dharma

Hectopat
Daha fazla  
Corsair carbide 400r + cx 750 güç kaynağı almak istiyorum. Yanlız çoğu yerde cx 750 güç kaynağının cızırtı yaptığı söyleniyor. Bu güç kaynağı cızırtı yapıyor mu? Sesi nasıl? Kullananlar memnun mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eski üretimlerde cızırtı oluyormuş ,ancak yeni üretimlerde cızırtı problemi ortadan kalkmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
(corsair carbide 400r + cx 750 ) yerine (cooler master haf 912 advanced + gx 750) mi almalıyım? gx 750 daha iyi bir güç kaynağı mı?

İkiside denk güç kaynakları. Ben cooler master haf 912 advanced + cx750m almanı tavsiye ederim.

Evet, aldığım günden beri ses sorunuyla boğuşuyorum. Ben yaklaşık 7 ay önce aldım,.Bu kasa kaliteli her yönüyle ama şu ses de olmasaydı mükemmel olacaktı. Gerçekten garanti ile uğraşmak sabır, zaman, azim ve güç istiyor. :) Uğraşmamak için sistemi topladıklarında orada mümkünse test etmek lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı