Corsair CX 750 mi OCZ FATAL1TY 750 mi?

Bu sorunun cevabıyla bende ilgileniyorum, mevsres arkadaşımızın açtığı konu sayesinde aklımda kasa ve güç kaynağını ayrı alma projesi gelişti. Bu ikisini bende düşünüyordum, cevaplar gelsin bende karar veririm bu konu sayesinde.

Recep abi OCZ 12 V Kanalında 650w Veriyor burda öyle yazıyor.

OCZ OCZ750FTY güç kaynağı - inventus

Sistemim:
-AMDFX8350
-HD 7870 +EZ
-KASA XPREDATOR
-1TB HDD/8GB RAM.

Kasam zaten kablo saklama özellikli olduğu için modüler olsada olmasada fark etmiyor galiba. Bu durumda ocz mi daha verimli corsairs mi? Corsair 12V'dan 744W, OCZ 650W Veriyor.

- - - Güncellendi - - -

Aslında Bu Güç Kaynağı ikisindende iyi ama Fan Sorunu olduğu söyleniyor. Recep abinin bu sorun hakkında bilgisi varmı acaba.?

OCZ ZT 750W

Son fake hesabınızı da (PooLeR) var olan hesabınızla (XperiaZ) birleştirdim. Eğer bir kez daha fake hesap açacak olursanız sizi spam-o-matic ile sileceğim ve hayatınız boyunca bu eposta adresi ile hiçbir yere üye olamayacaksınız. Şimdi forum kurallarını iyice okuyun ve fake açmaya bir son verin. Size verilen cevapları da iyice okuyun. Aynı soruları sürekli sorup sorup insanları maymun etmeyin!

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı