Elektronik Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 64 GB (4x16 GB) 6400MHz 3.928,42TL

Arkadaşlar geçenlerde 4 TB SSD 1 TB fiyatına girilmişti alanlardan bazılarına 4 TB bazılarına 1 TB gitti yani böyle bir hata olduğu zaman tamamen size denk gelecek çalışanlara kalıyor iş. Temsilcinin 64 gelecek dediği kişiye gelmeyip diğerlerine gelebilir şans işi artık ezberledik Amazon'u :D

Ben Ryzen 7 5800x İşlemcisini kullanıyorum. Anakartım Asus B450-F Gaming. İlerleyen tarihlerde yeni nesil anakart almayı düşündüğüm için aldım bu ramleri. Şu an kullanma ihtimalim var mı ? İntel yazması AMD'de sorun çıkarır mı ?

Ben Ryzen 7 5800X işlemcisini kullanıyorum. Anakartım ASUS B450-F Gaming. İlerleyen tarihlerde yeni nesil anakart almayı düşündüğüm için aldım bu RAM'leri. Şu an kullanma ihtimalim var mı? Intel yazması AMD'de sorun çıkarır mı?

DDR5 desteklemeyen anakart ve işlemcide kullanamazsiniz DDR4 ve DDR5 giriş yerleri farklı.

Arkadaşlar geçenlerde 4 TB SSD 1 TB fiyatına girilmişti alanlardan bazılarına 4 TB bazılarına 1 TB gitti yani böyle bir hata olduğu zaman tamamen size denk gelecek çalışanlara kalıyor iş. Temsilcinin 64 gelecek dediği kişiye gelmeyip diğerlerine gelebilir şans işi artık ezberledik Amazon'u :D
Haberim olsaydı onu da alırdım 4TB uygun fiyata SSD arıyorum ne zamandır.

Rica ederim .Vatan da güzel indirim var anakart ve işlemci için. DDR5'e geçmek için işlemcide değiştirmeniz gerekiyor çünkü AM5 serisine.
Vergi indiriminden yararlanan bir arkadaşım var Almanya'da. Ondan çok uyguna pc toplayacağım. Ramleri bir anda gaza gelerek aldım. Kalan parçaları ona getittireceğim.

Geri
Yukarı