Corsair Flash Voyager vs Silicon Power B21

reddragon

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'dan 64 GB USB almak istiyorum. Fakat başlıkta belirttiğim 2 ürün arasında kaldım. Biri Corsair tanıdık bilindik bir marka diğeri Silicon power pek duymadığım bir marka fakat USB 3.1 desteklidir. MSİ B250M PRO-VDH model anakart ile kullanacağım. Sizce hangisini alayım?

1- Amazon.com: Corsair 64 GB USB 3.0 Flash Voyager Flash Drive: Computers & Accessories

2- Amazon.com: Silicon Power 64GB Blaze B21 USB3.0/3.1G1 High Performance Flash Drive black (SP064GBUF3B21V1K): Computers & Accessories

Anakartınızın özelliklerine baktığımda USB 3.1 Gen 1 yazıyor bu USB 3.0 olduğu anlamına geliyor. Yani 3.1 olması sana pek bir farklılık yaratmayacaktır başka bir cihaz üzerinde kullanmadıkça. Ben olsam ileriye dönük olması için Silicon Power alırdım.

Anakartınızın özelliklerine baktığımda USB 3.1 Gen 1 yazıyor bu USB 3.0 olduğu anlamına geliyor. Yani 3.1 olması sana pek bir farklılık yaratmayacaktır başka bir cihaz üzerinde kullanmadıkça. Ben olsam ileriye dönük olması için Silicon Power alırdım.
Silicon Power benim de aklımda ama pek duymadığım için bilemiyorum.

Youtube dan videolarına baktım. Özellikle ilki çok hızlı yazıyor. Gözlerime inanamadım. Diğerleri biri stokta yok diğeri de 1-2 ay diye bir şeyler yazıyor. Önemli değil ilki çok hoşuma gitti. Biraz eksiğim var. Tamamlayınca sipariş vereceğim. İlgin ve önerilerin için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı