Corsair Graphite 380T için fan tavsiyesi

M.Han

Kilopat
Daha fazla  
Elimde COOLER MASTER MASTERLIQUID PRO 240MM MAVİ LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ - Vatan Bilgisayar soğutma sistemi Corsair Graphite 380T mini-ITX Beyaz Kasa (CC-9011060-WW) Fiyatı kasa mevcut kasa için 1adet 120mm RGB ve 200mm RGB Soğutma Sistemi için 2 adet 120mm RGB fan arıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?
Sessiz ve RGB olmasını istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Elimde COOLER MASTER MASTERLIQUID PRO 240MM MAVİ LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ - Vatan Bilgisayar soğutma sistemi Corsair Graphite 380T mini-ITX Beyaz Kasa (CC-9011060-WW) Fiyatı kasa mevcut kasa için 1adet 120mm RGB ve 200mm RGB Soğutma Sistemi için 2 adet 120mm RGB fan arıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?
Yardımcı olmak isteyen arkadaşımız yok mu hiç?

Son düzenleme:

Yardımcı olmak isteyen arkadaşımız yok mu hiç?
Benim bir sorum olacaktı. Corsair Graphite 380T kasasının siyah veya sarı renk seçeneği neden bulunmuyor şuanda . Sebebini biliyor musunuz?

Toplam üç tane 120 MM RGB fan istiyorsun anladığım kadarıyla bütçe belirtirsen yardımcı olurum.

@Tuskar kasa oldukça eski model çoğu yerde bulunanı bile kara borsa. İlk zamanlar o renkliler sınırlı sayıda gelmiş olabilir. İkinci el bulabilirsen alırsın ancak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı