Corsair H100I RGB Platinum vs Corsair H100I PRO RGB vs SilverStone PF360

Makaleler
6
Yer
Bursa

PF360 modeline tasarım konusunda aşık oldum, ama sızdırma gibi durumlarda Corsair biraz daha fazla güven veriyor bana, ayrıca USB kısmına da bağlayabiliyoruz, iCUE ile kontrol edebiliyoruz vs.

Hangisini tavsiye edersiniz?

Bu arada RGB Platinum ile Pro RGB arasında ne fark var?

5600X işlemci ile kullanmayı düşünüyorum, kasa olarak XPG battlecruiser alacağım.

@tirabzonun_kaymagi @hadwiger @TÇB @PanzerTR @Samotne Ciasteczka.

RGB Platinum ile Pro RGB arasında pek bir fark göremedim. Ucuz olanı alın gitsin bence.

Sızdırma gibi konularda Corsair garanti verdiğinden ben de H100I PRO RGB öneriyorum.

Yani, nasılsa sadece oyun oynayacağım, sıvı soğutma bile gereksiz, bu durumda USB bağlantısı yapabildiğim 240mm almak daha mantıklı sanırım.

H100I RGB Platinum mu alsam Pro RGB mi, aralarındaki farkı bilsem.

PF360 daha performanslı olur ikisinden de. Görüntü istiyorsanız Corsair daha iyi olur. Sızıntı konusunda iki modelde de sorun yaşamazsınız.

Bu arada Corsair RGB varken PF360'ın tasarımını nasıl beğendiniz anlayamadım, PF360'ı tasarlayanlar bile Corsair daha iyi der.

RGB Platinum ile Pro RGB arasında pek bir fark göremedim. Ucuz olanı alın gitsin bence.

Sızdırma gibi konularda Corsair garanti verdiğinden ben de H100i Pro RGB öneriyorum.
SilverStone'un sızdırma yapmayacağını düşünüyorum ben. Kaliteli bir marka. Kullanan tanıdıklarım var. 5600X için fazlasıyla yeterli olur. Ben de kendi 5600x'ime PF240 olanını almayı düşünüyorum. Corsair'a göre daha fiyat performans.

Yeni konular

Geri
Yukarı