Corsair Harpoon kauçuk ve skatez aşınması

Maalesef kauçuk mouse'ların sonu böyle oluyor. Aklıma başka fikir gelmiyor, çok rahatsız etmiyorsa böyle devam edebilirsin. Beni çok rahatsız etmedi.
Kauçuk rahatsız etmiyor ama skatez çıkması ediyor. Nasıl çözerim? Skatezi törpülesem sıkıntı çıkarır mı?

Garantin bittiyse zor. Alalı ne kadar oldu bilmiyorum, 1 senedir kullanıyorum yazdığın için garantinin devam ettiği düşüncesiyle bu yolu söylemiştim.

Üye olup bilgilerini giriyorsun, sana doldurman gerekenler çıkıyor.
Bunları yazıyorsun. Faturanı, kutu üzerinde bulunan seri numarasını sisteme yükleyip. Şikayetini İngilizce yazıyorsun, onlar zaten yönlendiriyor.
İnternette Corsair RMA açmak, şeklinde aratırsan bulursun. Kısaca hemen anlatabileceğim bir şey değil. Gerekli yönergeleri takip edersen aslında kolay.
20 RMA işlemim oldu sorunsuz. Tabi hepsi garanti süreci içindeyken.

Sen yine şansını dene, fareyi değiştirmeseler bile belki elinde istediğin parçalardan varsa gönderirler.

Hocam skatez dediğiniz farenin taban kısmında kayganlık sağlayan kauçuk benzeri şeyler değil mi? Yapıştırsanız olmaz mı?
Hocam şekili bozuldu. Yapışmıyor.
Garantin bittiyse zor. Alalı ne kadar oldu bilmiyorum, 1 senedir kullanıyorum yazdığın için garantinin devam ettiği düşüncesiyle bu yolu söylemiştim.

Üye olup bilgilerini giriyorsun, sana doldurman gerekenler çıkıyor.
Bunları yazıyorsun. Faturanı, kutu üzerinde bulunan seri numarasını sisteme yükleyip. Şikayetini İngilizce yazıyorsun, onlar zaten yönlendiriyor.
İnternette Corsair RMA açmak, şeklinde aratırsan bulursun. Kısaca hemen anlatabileceğim bir şey değil. Gerekli yönergeleri takip edersen aslında kolay.
20 RMA işlemim oldu sorunsuz. Tabi hepsi garanti süreci içindeyken.

Sen yine şansını dene, fareyi değiştirmeseler bile belki elinde istediğin parçalardan varsa gönderirler.
Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı