Çözüldü Corsair Harpoon RGB Wireless Çift Tıklama Sorunu

• Konuyu başlatan Silinen üye 294212
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 294212

Ziyaretçi
Arkadaşlar başlarda memnundum ancak güncellemeden sonra mı bilemiyorum ama ilk mouse çift tıklama problemi ile servise gitti ürün değişimi yapıldı. Yenisi geldi güncelleme yaptım bu da aynı soruna sahip sağ ve sol click çift tıklama yapıyor. Bunun genel bir çözümü var mıdır? Aygıt yöneticisinde 4 adet mouse görünüyor çift tıklama hızını hangi düzeye getirmem gerekiyor veya kronik bir sorun olabilir mi?

Teşekkürler.
Arkadaşlar problemi çözdüm. Eğer benim gibi bu mouse kulnana varsa diye paylaşıyorum.

Öncelikle sakın farenizi ICUE üzerinden en güncel versiyona yükseltmeyin. Ben bu yüzden ürünümü servise göndermiştim ve bana yenisini göndermiştiler.

Ancak ürün arızalı değil driver hatası bulunuyor. Dün akşam eski driver yükleyince düzeldi tekrardan yeni driver yükleyince aynı problem başladı. Problemin sebebi ise yeni güncellemede farenize yüklenen driver ürünü duplicate ediyor yani sanki sistemde 2 tane mouse varmış gibi algılıyor ve sizin 1 tıklamanızı 2 tıklama gibi algılıyor.

ICUE yazılımı üzerinde de mevcut farenizin yanına (1) ifadesini ekliyor ki bu 2. bir ürün varmış gibi algılandığını gösteriyor. Sorunun acil çözümü için Corsair firmasına talep göndermiştim şimdilik eski driver kullanmaya devam edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı