Corsair HS-35 indirimde alınır mı?

Shaco27

Hectopat
Corsair HS-35 İtopya'da 300 TL düşmüş dolar malum pahalı ilerde daha düşer. HS-50 falan alınır bu fiyata galiba ama şu anlık iyi duruyor kullanan ve öneren var mı?

Bende 350-400 TL ile kulaklık arıyorum senin gibi HS50 almayı planlıyorum fakat fiyatı düşmüyor HS35 pek fazla içime sinmedi açıkcası.

Aynı durumdayım para vereceğim bari iyisi olsun diyorum askeri ücretle çalışıyoruz oda yeni girmiştim dükan kapandı 10 yıldır neye elimi atsam kuruyor nişanlıyım düğün var o bile kurudu.
Bir ürün almaya kalktımda piyasa uçuyor dolar uçuyor BAT'sız bedevi gibiyim virüsde durum ne olacak bilmiyorum para tasaruflu kullanmak lazım ilerde hiç alamam zaten zor geçiniyoruz ot gibi yaşıyoruz sigara yok alkol yok şunu alalım diyoruz korka korka kısıtlıya kısıtlıya :(
Bir de Creative 2+1 ses sistemi vardı 3 senedir bende bilgisayarı aldım ilk gün bozuldu 100 TL masraf var ses çıkışı yanmış oda farklı bir ses çıkısı en ucuz 100 TL biri yapıyor diğerleri 150 TL çektı 0 ne kadarki.
Ekranda ses var ama ben hariç evde herkes net duyuyor :D.

Son düzenleme:
Aynı durumdayım para vereceğim bari iyisi olsun diyorum askeri ücretle çalışıyoruz oda yeni girmiştim dükan kapandı 10 yıldır neye elimi atsam kuruyor nişanlıyım düğün var o bile kurudu.
Bir ürün almaya kalktımda piyasa uçuyor dolar uçuyor BAT'sız bedevi gibiyim virüsde durum ne olacak bilmiyorum para tasaruflu kullanmak lazım ilerde hiç alamam zaten zor geçiniyoruz ot gibi yaşıyoruz sigara yok alkol yok şunu alalım diyoruz korka korka kısıtlıya kısıtlıya :(
geçenlerde incehesap'ta asus tuf h5lite indirime girmişti tam alıcaktım bitirdiler stokları her cuma yapıyorlar indirim bakabilirsin oralara ama 7 saat kaldı hs35 indirimi için karar senin :)

Geri
Yukarı