Corsair HS 35 sıkıntılı mı?

0-FuRKaN-0

Hectopat
Herkese selamlar. Az önce yeni aldığım Corsair HS 35 kulaklığı test etmeye başladım sesler boğuk geliyor. Ayrıca mikrofonda sıkıntılı gibi. Arkadaşlarım Discord üzerinden seslerinin yankı yaptığını söylüyor, oyunun seslerini duyduklarını söylüyorlar. Acaba bunları düzeltmenin bir sorunları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sono önerecekseniz, HS35 daha iyi bir model. Katılmıyorum.

HS35'in sorunu falan yok. Size sorunlu ürün gelmiş olabilir.

Ek olarak Discord ve Windows'un ses iyileştirmelerini kapatın. Çözebilir.
Discord ve Windows'un ses iyileştirmelerini nasıl ve nereden kapatacağım. Ama büyük ihtimalle sorun yok ilk defa böyle bir kulaklık kullanıyorum dışarıdan ses almıyor kulağıma tam oturuyor o yüzden bir garip gelmiş olabilir.

Herkese selamlar. Az önce yeni aldığım Corsair HS 35 kulaklığı test etmeye başladım sesler boğuk geliyor. Ayrıca mikrofonda sıkıntılı gibi. Arkadaşlarım Discord üzerinden seslerinin yankı yaptığını söylüyor, oyunun seslerini duyduklarını söylüyorlar. Acaba bunları düzeltmenin bir sorunları var mı?

Merhaba aynı kulaklık bugün elime ulaştı ve çoklayıcısı çok kalitesiz ayrıca mesela tam çalışması için bastırmam gerekiyor elime çektiğim zaman da ses çok kötü gelmeye başlıyor. Ayrıca bana da ses boğuk olarak geliyor bu sorunu nasıl çözebildiniz lütfen cevap verirseniz sevinirim hayal kırıklığına uğradım açıkçası.

Merhaba aynı kulaklık bugün elime ulaştı ve çoklayıcısı çok kalitesiz ayrıca mesela tam çalışması için bastırmam gerekiyor elime çektiğim zaman da ses çok kötü gelmeye başlıyor. Ayrıca bana da ses boğuk olarak geliyor bu sorunu nasıl çözebildiniz lütfen cevap verirseniz sevinirim hayal kırıklığına uğradım açıkçası.

Dediğin doğru jak çoğaltıcısı bir tık sıkıntı tam oturtmak lazım yoksa çalışmayabiliyor. Boğuk gelme olayına gelince dostum inan bana öyle bir şey yok. Büyük ihtimalle bundan önceki kulaklığından dolayı sesleri o şekilde sanıyorsun. Bu kulaklığa geçmeden önce başka bir kulaklık kullanıyordum, kendimi onunla ses kasıyor sanıyordum :) Ama inan bana ses kasmak çok ayrı bir şey miş. Kulaklık kulağıma tam oturduğu için dışarıdan ses almıyordu benim boğuk anlama nedenim büyük ihtimalle o yüzden. İnan bana sonra alışacaksın zaten, için rahat olsun güle güle kullan umarım uzun ömürlü olur iyi günler dilerim.

Sanki bir boğukluk var. Bas ayarını, ses ayarını yapabileceğimiz bir arayüz var mı? Rahatsızlık vermiyor fakat sen deyince iade edesim geldi.
Benim bildiğim kadarı ile kulaklığın her hangi bir driverı yok. Ama Realtek HD Audio yöneticisi ile belli başlı ayarları yapabilirsin sana tavsiyem kulaklığın ses biçimini ''24 parçalar, 192000 Hz Stüdyo kalitesi'' seçeneğine getir. Aynı zamanda mikrofonu da.
Sanki bir boğukluk var. Bas ayarını, ses ayarını yapabileceğimiz bir arayüz var mı? Rahatsızlık vermiyor fakat sen deyince iade edesim geldi.

Ama için rahat olsun herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum güle güle kullan. :)

Benim bildiğim kadarı ile kulaklığın her hangi bir driverı yok. Ama Realtek HD Audio yöneticisi ile belli başlı ayarları yapabilirsin sana tavsiyem kulaklığın ses biçimini ''24 parçalar, 192000 Hz Stüdyo kalitesi'' seçeneğine getir. Aynı zamanda mikrofonu da.

Ama için rahat olsun herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum güle güle kullan. :)

Mikrofon için harici mikrofon kullanıyorum. Boğukluk dediğim şeyi de ekolayzırdan ayarlarsam düzelir sanırım. Bir bakayım ona. Teşekkürler.

(Fiyatı 394'e fırlamış aldığım yerde)

Geri
Yukarı