Corsair HS-50 vs Corsair HS-60

Ataberk533

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar daha 1-2 gün önce konu açmıştım kulaklık tavsiyesi üzerine, en sonunda derin bir araştırma yapıp corsair Hs50 ya da Hs60 almanın en mantıklısı olacağı kanısına vardım. Genelde moba oynuyorum, bol bol müzik dinliyorum ve ses kasma konusunda da gayet başarılı imiş kulaklık. İkisi de aynı kulaklıklar fakat aradaki tek fark zannedersem Corsair Hs60'ta ses kartı ve ses kartıyla beraber gelen sanal 7.1 var, Hs50'de yok. Benim de kasamda çok kötü bir anakart ( kötü bir ses yongası ile beraber), kasamın önünde de bi o kadar kötü jak girişleri var ( 3.5mm 1 mikrofon 1 kulaklık olmak üzere.). 7.1 hiç de umurumda değil, Hs60 ile gelecek olan ses kartı ses kalitesini epey etkileyecek mi ? Yoksa fark minimal mi olacak ?
En önemli soru; Benim dandik ses girişlerim bu kulaklığı besleyebilecek mi ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Not: Şu anki kulaklığımın kablosu 200 CM ve tam yetiyor, Hs50 ve 60'ın ise 180 cm, kulaklık kablosunu uzatmam için ayrıca ses kalitesini bozmayacak bir uzatıcı önerirseniz iyi olur.

Abarttığınız kadar kötüyse hs 60 almamak saçmalık olur. Kesinlikle fark yaratacaktır, hs 50 den hs 50 performansı değil de 15 liralık cafe kulaklığı performansı alırsınız. Bu kadar kötü bir kasanız varken neden ekipmana yatırım yapıyorsunuz ki? Teker teker parçaları yenilerdim ben olsam.

Kesin almayı düşünüyorsanız alın derim ancak ürünü Gameekstra satıyor yok açtım iade edeyim gibi durumlarda etmeyebiliyorlar. Hani iade etmem memnun kalırım diyorsnız aradaki fiyat farkı az olduğundan HS 60 öneririm.

Kesin almayı düşünüyorsanız alın derim ancak ürünü Gameekstra satıyor yok açtım iade edeyim gibi durumlarda etmeyebiliyorlar. Hani iade etmem memnun kalırım diyorsnız aradaki fiyat farkı az olduğundan HS 60 öneririm.
Teşekkürler, yarın sabah almaya gideceğim Corsair Hs60'ı.
Abarttığınız kadar kötüyse hs 60 almamak saçmalık olur. Kesinlikle fark yaratacaktır, hs 50 den hs 50 performansı değil de 15 liralık cafe kulaklığı performansı alırsınız. Bu kadar kötü bir kasanız varken neden ekipmana yatırım yapıyorsunuz ki? Teker teker parçaları yenilerdim ben olsam.
Ekran kartım Gt: 1030, işlemcim i7-4790 ve RAM'im 8 GB. Oynadığım oyunlara gayet yetiyor, ileride eğer kafama eserse ekran kartı ve güç kaynağından başlayarak yeni parçalar alabilirim. Ama dediğim gibi oynadığım her şeye yetiyorlar, ama en azından 1050 Ti'm olsa fena olmazdı.

Teşekkürler, yarın sabah almaya gideceğim Corsair Hs60'ı.

Ekran kartım Gt: 1030, işlemcim i7-4790 ve RAM'im 8 GB. Oynadığım oyunlara gayet yetiyor, ileride eğer kafama eserse ekran kartı ve güç kaynağından başlayarak yeni parçalar alabilirim. Ama dediğim gibi oynadığım her şeye yetiyorlar, ama en azından 1050 Ti'm olsa fena olmazdı.
1050 Tİ artık günümüzde yetersiz kalacak duruma gelecek. Eğer bütçe o civardaysa RX 570-580 gibi serile fiyata göre daha performanslıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı