Corsair HS35 alınır mı?

x_amd_user

Hectopat
Soruyu sormak için değil, bu başlıkla açılmış bir çok konu gördüğüm için yazmak istedim.

Alınır. İki gündür kullanıyorum. Daha önceki kulaklıklarım Philips, Sony ve Asus TUF H3'dü ve halen çalışır durumdalar, test için uygunlar.
Saatlerce aynı bas/tiz sesler, aynı oyunlar ve aynı şarkılarda birini çıkarıp diğerini taktım kulaklıkların.
Şu kadarını söyleyeyim; daha önce diğer kulaklıklarımdan duyduğum şey "ses" değilmiş. Ki elimdeki ürünler de hiç sıradan ürünler değil bu civardaki fiyat aralığında.
Baslar beynimin içinde çalıyor gibi, tizler diğerlerinde olmadığı kadar pürüzsüz ve berrak, seslerdeki en ince ayrıntıları elime cımbız alsam tutup çekebilecekmişim gibi net.
Mikrofonla işim olmadığı için inceleme yapmadım.

Kaliteli ses veren bir kulaklık nasıl olurmuş, bugün öğrenmiş oldum.
"Kulaklığın ses kalitesi nasıl" diye merak eden arkadaşlara yönelik bir yardımım olsun istedim. Ben 290 liraya aldım. Kulaklığa fazla bütçe ayırmayı düşünmeyen fakat bu aralıkta alabileceği en güzel kulaklığı arayanlara tavsiye ederim.

Soruyu sormak için değil, bu başlıkla açılmış bir çok konu gördüğüm için yazmak istedim.

Alınır. İki gündür kullanıyorum. Daha önceki kulaklıklarım Philips, Sony ve Asus TUF H3'dü ve halen çalışır durumdalar, test için uygunlar.
Saatlerce aynı bas/tiz sesler, aynı oyunlar ve aynı şarkılarda birini çıkarıp diğerini taktım kulaklıkların.
Şu kadarını söyleyeyim; daha önce diğer kulaklıklarımdan duyduğum şey "ses" değilmiş. Ki elimdeki ürünler de hiç sıradan ürünler değil bu civardaki fiyat aralığında.
Baslar beynimin içinde çalıyor gibi, tizler diğerlerinde olmadığı kadar pürüzsüz ve berrak, seslerdeki en ince ayrıntıları elime cımbız alsam tutup çekebilecekmişim gibi net.
Mikrofonla işim olmadığı için inceleme yapmadım.

Kaliteli ses veren bir kulaklık nasıl olurmuş, bugün öğrenmiş oldum.
"Kulaklığın ses kalitesi nasıl" diye merak eden arkadaşlara yönelik bir yardımım olsun istedim. Ben 290 liraya aldım. Kulaklığa fazla bütçe ayırmayı düşünmeyen fakat bu aralıkta alabileceği en güzel kulaklığı arayanlara tavsiye ederim.
Ben de aynı kulaklığı aldım discord adresin varsa sana sorular sormak istiyorum.

Alacaklara ve size hayırlı olsun. İyi bir kulaklık.
Teşekkür ederim.
Başlığı ''[Cevap] Corsair HS35 alınır mı?'' tarzında yapabilirdiniz.
Haklısınız daha iyi olurmuş. Ama şimdi değiştiremedim.

@Applaus, Discord yok. Mikrofonla işim olmadığı için o konuda bir şey söyleyecek tecrübem olmadı.
Hocam oyunlarda ses kasılıyor mu iyi bir şekilde?
Yukarıda söylediğim gibi, cımbızla en ince ayrıntıları tutup çekebilecekmişim gibi hissettirdi. Ayrıca sesin yönünü nokta atışı tespit edeceğine garanti verebilirim.

Var da buradan neden sormuyorsunuz? Özel bir şey mi soracaksınız ki hiç sanmıyorum?
Ses kalitenize falanda bakmak istiyorum müsaitseniz
Var da buradan neden sormuyorsunuz? Özel bir şey mi soracaksınız ki hiç sanmıyorum?
Bildiğiniz gibi kutunun içinden jak ayırıcı çıkıyor, bu jak ayırıcıyı kullandınız mı? Ben kullanmaya denediğimde mikrofon çalışmıyor.Sende de böyle bir sorun oldu mu? Ayırıcısı gayet kalitesiz bence,kalitesiz olduğu için mi mikrofondan ses alamıyorum bilmiyorum ayırıcısı bozukta gelmiş olabilir.Kulaklığı kullanabilmek için hem ayırıcı hem de usb hariçi ses kartı almayı planlıyorum ama bildiğiniz gibi harici usb ses kartları ses kalitesini düşürüyor.Yani kısaca kutudan çıkan ayırıcıyı kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız mikrofonunuz ve kulaklığınız sorunsuz çalışıyor mu?Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı