Corsair HS35 alınır mı?

Bütçe
300
Game Booster ile Cooler Master karşılaştırılamaz bile.
Bence CH321'e bir şans verin, memnun kalmazsanız 2 hafta koşulsuz iade hakkınız var.

Game Booster ile Cooler Master karşılaştırılamaz bile.
Bence CH321'e bir şans verin, memnun kalmazsanız 2 hafta koşulsuz iade hakkınız var.
Karşılaştırma yapmıyorum zaten. Genel olarak bu tip kulaklıklar rahatsız oluyor. Çok kullandığım için biliyorum. Yani ürünün kalitesi ile alakası olan bir şey yok.

Alınır mı? Fiyatına değer mi? Alınmaz ise bütçeme uygun bir kulaklık önerir misiniz?

Alınır kendim uzun süre kullandım gayet memnun kaldım hiçbir sorun ile karşılaşmadım malzeme kalitesi ve pedler gayet kaliteli. Fakat mikrofon için bir pop filtresi almanızı tavsiye ederim. Sorun var ise cevaplarım.

Hocam bir deneyin bence...
Öyle bir lüksüm yok. Sadece bir kere alabilirim. İade etmek istesem 100 km yol gitmem lazım.
Alınır kendim uzun süre kullandım gayet memnun kaldım hiçbir sorun ile karşılaşmadım malzeme kalitesi ve pedler gayet kaliteli. Fakat mikrofon için bir pop filtresi almanızı tavsiye ederim. Sorun var ise cevaplarım.
Pop filtre dediğiniz Bu mu? Yoksa mikrofonun ucuna takılan kauçuk mu?

Şahsen kullanıyorum kulaklığı. Gayet memnunum. Ben alırken Cooler Master CH321 arasında gidip gelmiştim, HS35 tipi daha çok hoşuma gittiği için almıştım. Alırken de genellikle aralarında ki tek farkın mikrofon olduğunu söylemişlerdi. CH321'in mikrofonu çok daha kaliteli, HS35'in mikrofonu üzer diyorlardı lâkin kullandığım süre zarfında gayet memnun kaldım hâlâ da kullanıyorum gayet memnunum ve öneririm.

Kullanıyorum. Daha iyi kulaklıklar bulunabilir. Ne kadar narin kullansanız bile çıkarırken çatlıyor ya da kırılıyor. Araştırırsanız göreceksiniz bu durumu yaşayanları. Bugün bende de yaşandı bu çatlama durumu. Malzeme kalitesi iyi değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı