Corsair HS35 Inceleme ve HS50 ile Karşılaştırma

Arkadaşlar 30 Nisan saat 9.50'de elime geçti o saatten beri kullandığım HS35'in incelemesini paylaşıyorum. Görsel şu anlık koymayacağım isterseniz koyabilirim ama neyse uzatmadan geçeyim konuya.
Malzeme Kalitesi:
Malzeme olarak HS50'den kötü olduğu söylenebilir ancak elinize aldığınızda ben kaliteliyim diyor açıkçası.
Rahatlık: Rahatlık konusunda gözlüklü olmama rağmen 6 saatlik kullanımda soru yaşatmadı HS50'den çok daha rahat.
Ses Kasma: CS ve PUBG'de denedim ve sonuçlar HS50'ye çok yakın 350TL'ye bu ses kasma kabiliyeti gayet iyi (ben 229TL'ye aldım).
Müzik Performansı: Müzikte EQ ayarıyla gayet iyi sonuçlar alınıyor ancak HS50 yine daha başarılı.
Mikrofon: Mikrofon için orta düzey diyebilirim çok bir şey beklemeyin DC için ideal.
Şu anlık anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar kafanıza bir şey takılırsa sorabilirsiniz :).
@OMEGAsh kanka sonunda yapabildim :D.
Not. 3 cihazda test edildi bunlar;
Samsung Galaxy A7 2018
Eski bir tuşlu telefon (sonuçla şaşırttı beni)
ALC1220 Gigabyte B450 Aorus Elite.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hs70 kullandım yazılım konusundan ve rahatlık konusundan çok sıkıntı yaşadım sattım. Kulak padleri aşırı küçük ve saçma bir yazılımı var.
HS50'den çok daha rahat zaten tasarımları aynı sayılır HS50 ile 70'in :). Şu an memnunum bundan.
Birkaç resim ekleseniz daha güzel olurdu 🙃 İnceleme için teşekkürler.
Biraz üşengeçlik :). Bir de zaten incelemelerden görüyprsunuz diye koymadım ama birazdan eklerim :).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı