Corsair HS35 incelemesi

Öncelikle Medimarkt'tan aldığımda ürünün korunması için gayet güzel hava poşetleri ve büyük bir kutuyla karşılaştım böyle yapmaları açıkcası beni bayağı tatmin etti. Kutu da hasar yoktu. Bilgisayar içinden çıkan hoparlor ve mikrofon ayırıcısı aparatı ile birlikte taktığımda ilk çalışmadı kulaklığım (neden ben de bilmiyorum). Sonra telefonumda deneyeyim dedim ve telefonumda çalıştı. Bilgisayarımı kapattım tekrar açtım falan kendiliğinden düzeldi.

Ürünün kalitesine gelirsek, biraz hassas davranmak gerek kırılma ihtimali düşük de olsa bile var. SteelSeries Artics 3'ten buna geçtiğimde bir performans kaybı yaşamadım üstüne daha bir kaliteli yumuşak hafif geldi. Kulağımı terletmiyor. Full seste bası çok tatmin edici harbiden kulak mememi titretiyor. Bu fiyata 7.1'li oyuncu kulaklıkları elbette bulabilirdim ama dışarda kullanmak içinde müsait.

Hem hoş hem kaliteli mikrofonunu herkes kötülüyor ama ben gayet de memnun kaldım. Sonuçta bundan müzik yapmayacağız, sesimizi akıcı bir şekilde karşı tarafa iletebiliyorsa bence yeterli. Kulaklığın mikrofonu çıktığı için ve tasarımı oyuncu kulaklığı gibi durmuyor haliyle dışarda gayet rahatlıkla kullanılabilir. Ben yeşil modelini aldım çok hoş bir rengi var fakat biraz ilgi çektiğini söyleyebilirim. Kulak pedleri ve kafa üstü pedi gayet yeteri yumuşaklıklarda ben sevdim. Sevmediğim yanları ise biraz daha kablosu uzun olabilirdi. (Artics 3 kullanıcıları beni anladı :D, 2-3 metre kablo yolluyorlar sağ olsun :D)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı