Corsair HS35 nasıldır?

Parti Şapkası

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kara cuma beklemek yerine daha erkenden almayı düşünüyorum çünkü şu anda fiyatı 379 TL. Bu fiyata 400'lü fiyatlardan düştü. Önceden 500 küsure çıktığı da olmuştu. O sahte indirim günlerinde muhtemelen gene 500'e çıkar ve 400 civarına düşerek indirim varmış gibi gösterilir. O yüzden bugünlerde almak istiyorum. Almadan önce de yakın zamanda almış olan var ise kullanıcı deneyimlerini öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif olarak kullanmaktayım 260₺'ye almıştım zamanında. Genel olarak memnunum yalnız - yönleri şunlar:
*Kablosu silikon gibi bir yapıda (kendi kendine dolanabiliyor.)
*Mikrofonu oyun ve Discord kullanımı için ideal ancak daha fazlasını beklemeyin.

Şunu da belirtmekte fayda var CS:GO ve PUBG gibi oyunlarda ses kasma performansı bence çok başarılı sesin geldiği yeri açık bir şekilde belli ediyor.

Bana kalırsa temel amaç oyun oynamaksa evet, alınabilir ama fiyatı bir tık pahalı geldi o da sizin bileceğiniz iş :)

İyi ki almayıp bekletmişim. Şu an 298 TL'ye düştü. 😀
Ben Mayıs ayının sonunda Hepsiburada'dan 349 TL'ye almıştım. Satıcı da sitenin kendisiydi. Bir hafta öncesinde Çiçeksepeti isimli sitede (satıcı da kendisiydi) 250 TL'ye siyah rengini gördüm ertesi gün de almaya karar vermiştim. Hop, 120 TL zam gelmiş. Ben almadan 1-2 ay önce 250 TL imiş. Aldım, 3 ay geçti İtopya'da 280 TL'ye düştü. Üstelik siyah dışındaki renklerde de kulaklık- mikrofon ayırıcı verdiklerini söylüyordu.
Konuyu görsem almayın derdim. Hele o kulaklığa 500 lira falan hiç verilmez. O paraya gidilir SteelSeries, Razer gibi bir marka kulaklık alınır. iCUE desteği olmayan bir ürüne o para verilmez. 39 Dolar fiyatı var zaten.
200 küsura indiyse alınabilir derim. O fiyatta satışı fazla kalıcı olmayabiliyor :)

Ben Mayıs ayının sonunda Hepsiburada'dan 349 TL'ye almıştım. Satıcı da sitenin kendisiydi. Bir hafta öncesinde Çiçeksepeti isimli sitede (satıcı da kendisiydi) 250 TL'ye siyah rengini gördüm ertesi gün de almaya karar vermiştim. Hop, 120 TL zam gelmiş. Ben almadan 1-2 ay önce 250 TL imiş. Aldım, 3 ay geçti İtopya'da 280 TL'ye düştü. Üstelik siyah dışındaki renklerde de kulaklık- mikrofon ayırıcı verdiklerini söylüyordu.
Konuyu görsem almayın derdim. Hele o kulaklığa 500 lira falan hiç verilmez. O paraya gidilir SteelSeries, Razer gibi bir marka kulaklık alınır. iCUE desteği olmayan bir ürüne o para verilmez. 39 Dolar fiyatı var zaten.
200 küsura indiyse alınabilir derim. O fiyatta satışı fazla kalıcı olmayabiliyor :)

Birkaç saat önce Hepsiburada üzerinden sipariş etmiş bulunmaktayım. Eğer 39 dolar fiyatı varsa 7,80 kur üzerinden 300 TL civarı ediyor. Yani 298 TL'ye alarak hemen hemen vergisiz şekilde almış gibi oldum şu anda. Ayrıca Steelseries kulaklıklara baktım da Arctis 1 bile 500 TL'nin üzerinde. O markayı almam mümkün değil giriş seviye kulaklığı bile o kadar pahalıysa. 😄

Birkaç saat önce Hepsiburada üzerinden sipariş etmiş bulunmaktayım. Eğer 39 dolar fiyatı varsa 7, 80 kur üzerinden 300 TL civarı ediyor. Yani 298 TL'ye alarak hemen hemen vergisiz şekilde almış gibi oldum şu anda. Ayrıca SteelSeries kulaklıklara baktım da Arctis 1 bile 500 TL'nin üzerinde. O markayı almam mümkün değil giriş seviye kulaklığı bile o kadar pahalıysa. 😄

Mikrofonu EBA için yeterli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı