Corsair HS35 plastiği çatladı

AL1..

Hectopat
Makaleler
1
Kulaklığı alalı 5-6 ay oluyor ve herhangi bir sorunum yoktu. Fakat son haftalarda 2 kez çıt sesi geldi kulaklıktan. Ve incelediğimde bir şey bulamadım. Fakat biraz önce baktığımda çatlaklar gördüm ve kulaklığın sağ tarafının 2 yerinden çatladığını gördüm. Teknik destek herhangi bir yardım, kulaklık değişimi vs. yaparlar mı?

1620486289489.png

1620486351600.png

Son düzenleme:
Kulaklığı alalı 5-6 ay oluyor ve herhangi bir sorunum yoktu. Fakat son haftalarda 2 kez çıt sesi geldi kulaklıktan. Ve incelediğimde bir şey bulamadım. Fakat biraz önce baktığımda çatlaklar gördüm ve kulaklığın sağ tarafının 2 yerinden çatladığını gördüm. Teknik destek herhangi bir yardım, kulaklık değişimi vs. yaparlar mı?

Eki Görüntüle 1013962

Eki Görüntüle 1013966
5/6 ay olmuş ve sizin hatanız bu destek sağlamazlar.

Corsair'e mail atın. Yenisini yollarlar. @Zleh marka övücülüğü yapmak yerine başka insanların konularına bakın lütfen.
Nereden biliyorsunuz yenisini yollayacaklarını? Ben de alayım 5 6 ay kullanayım sonra aa kırıldı yenisini alayım böyle saçmalık olur mu şansını denesin lafım yok. Marka övdüğüm falan yok Logitech'in ne kadar iyi bir firma olduğunu söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum.

Benim kulaklığımda HS35 3 ay olmadan çıkarırken normal bir şekilde çatladı. Kalitesiz bir kulaklık.
Bu konudaki bir arkadaş değiştirebilmiş kulaklığını sizde aynı taktiği yapıp belki değiştirebilirsiniz.
Nereden biliyorsunuz yenisini yollayacaklarını? Ben de alayım 5 6 ay kullanayım sonra aa kırıldı yenisini alayım böyle saçmalık olur mu şansını denesin lafım yok. Marka övdüğüm falan yok Logitech'in ne kadar iyi bir firma olduğunu söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum.

Kalitesiz kulaklık. Ne kadar temiz kullansan da kırılıyor. Kaç tane konu var forumda ve diğer forumlarda çıkarırken çatladı, kırıldı diye.

Geri
Yukarı