Corsair HS35 plastiği kırılması kullanıcı hatası mı?

Sam Bridges

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
ECorsair HS35 kulaklığımı her zamanki gibi kulağıma takarken küt sesi geldi ve plastiği kırıldı. Kabloları sağlam. Sizce bu kullanıcı hatası mı? Gizli ayıp olarak sayılabilir mi? Sonuçta kulağıma takmak için hep aynı derecede açıyorum kulaklığı. Kırılmaması gerekiyordu. Tüketici hakem heyetine gidersem sonuç alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 20200925_120239.jpg
    20200925_120239.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 360
Son düzenleme:
ECorsair HS35 kulaklığımı her zamanki gibi kulağıma takarken küt sesi geldi ve plastiği kırıldı. Kabloları sağlam. Sizce bu kullanıcı hatası mı? Gizli ayıp olarak sayılabilir mi? Sonuçta kulağıma takmak için hep aynı derecede açıyorum kulaklığı. Kırılmaması gerekiyordu. Tüketici hakem heyetine gidersem sonuç alabilir miyim?
Her zamanki kullanımın nasılsa artık mahvetmişsin kulaklığı.Durup durukenortadan ikiye ayrılmaz hiç bir şey.

Her zamanki kullanımın nasılsa artık mahvetmişsin kulaklığı. Durup durukenortadan ikiye ayrılmaz hiçbir şey.

Hocam Corsair RMA ile değiştirdim. Olumlu ve anlayışlı karşıladılar. Her zaman kulaklığımı nasıl açıp kulağıma takıyorsam yine aynısını yaptım. Kullanımım normal, kulağıma takıyorum ve kulağımdan çıkarıyorum. Boynumda falan da gezdirmiyorum. Oyunlarda sinirlenip de masaya klavyeye vuran tayfadan da değilim, gayet sakin bir insanım.

Hocam Corsair RM'a ile değiştirdim. Olumlu ve anlayışlı karşıladılar. Her zaman kulaklığımı nasıl açıp kulağıma takıyorsam yine aynısını yaptım. Kullanımım normal, kulağıma takıyorum ve kulağımdan çıkarıyorum. Boynumda falan da gezdirmiyorum. Oyunlarda sinirlenip de masaya klavyeye vuran tayfadan da değilim, gayet sakin bir insanım.

Ben de Corsair RM'a ile değiştirmeyi düşünüyorum. Kargoyu onlar mı karşılıyor.

Özür dilerim görmemişim mesajınızı
Şu linkten ( Submit a request – Corsair ) RMA seçip adamlara durumu ilettim. Değişiklik kabul edildi. Benden ürünü göndermemi istediler ama kargo ücretini karşılayamayacağımı söyledikten sonra bir hafta beklettiler ve sadece üründen 2 fotoğraf isteyip yeni ürünü gönderdiler. 1 haftada elime ulaştı.

Tekrar rahatsız ediyorum, şimdi bunu ben kullanıyorum fakat fatura kardeşimin üstüne onun adına mı request atmam lazım yoksa kendi adıma mı? Bir de Subject ve Description bölümlerine ne yazdınız? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Özür dilerim görmemişim mesajınızı

Tekrar rahatsız ediyorum, şimdi bunu ben kullanıyorum fakat fatura kardeşimin üstüne onun adına mı request atmam lazım yoksa kendi adıma mı? Bir de Subject ve Description bölümlerine ne yazdınız? Yardımcı olur musunuz?
İleride fatura isteyecekleri için fatura kimin adınaysa (galiba kardeşinizin) onun adına gönderin. Subject kısmına örnek olarak "My headset is broken" yazabilirsiniz. Description kısmına ürünün son halinin fotolarını ekte belirtebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı