Corsair HS35 vs Cooler Master CH321

Brktkts

Hectopat
Herkese selamlar.

Bugün kulaklığım arıza yaptı. 1 haftadır kulak içi kulaklık kullanıyordum. Fakat bugün, Corsair HS35'in 279 TL olduğunu gördüm. Cooler Master ise 309 TL idi. Sizce hangisini almalıyım? Cooler Master'ın ses kartı var ve izlediğim çoğu amatör kanalda mikrofon testinde iletilen ses çok iyi. Fakat Corsair, profesyonel kanallarda bile mikrofon biraz kötü gibi geldi. Özellikle yabancı arkadaşlarımla oyun oynuyorum. Ağzımdan çıkan her kelimenin iyi iletilmesi gerek. Bu kulaklıklar arasında seçim yapacağım.

Şimdiden teşeküürler.

@usassyuoturghh76439 Aslında o kadar da kötü değil hatta bu fiyat bandında en iyisi. Tecrübe edeceğim bir süredir günlük 10-15 saat kullanıyorum ve bildiğiniz gibi yaz aylarındayız, oldukça rahat.

Ses kalitesi çok iyi, fiyatı da makul.

Ben ikisi arasında seçim yapmaktan ziyade HS35'in kötü bir kulaklık olmadığını belirtmek istedim, seçiminizi ona göre yaparsınız :)

Cooler Master. Corsair'de cok iyi bir marka fakat o modeli kötü.

Öneriniz için çok teşekkür ederim.

@usassyuoturghh76439 aslında o kadar da kötü değil hatta bu fiyat bandında en iyisi. Tecrübe edeceğim bir süredir günlük 10-15 saat kullanıyorum ve bildiğiniz gibi yaz aylarındayız, oldukça rahat.

Ben ikisi arasında seçim yapmaktan ziyade HS35'in kötü bir kulaklık olmadığını belirtmek istedim, seçiminizi ona göre yaparsınız :)

Mikrofonu nasıl? Benim için mikrofon çok önemli :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tecrübe edeceğim bir süredir günlük 10-15 saat kullanıyorum
Hocam izninizle bazı sorularım var.
Ağrıtıyor mu?
Ses kalitesi iyi mi?
Mikrofonu iyi mi?
Herhangi sizi rahatsız eden bir yanı var mı?
Son olarak HS35'e üstünlüğü bulunuyor mu?
Şimdiden teşekkür ederim. Ben de bu iki kulaklık arasında kaldım da.

@usassyuoturghh76439 Aslında o kadar da kötü değil hatta bu fiyat bandında en iyisi. Tecrübe edeceğim bir süredir günlük 10-15 saat kullanıyorum ve bildiğiniz gibi yaz aylarındayız, oldukça rahat.

kulaklık uzun kullanımda ağrı yapıyor mu?

Ben Cooler Master CH321'i aldım. Çok memnunum. Mikrofonu karşıya sesi çok iyi iletiyor, size sunduğu ses kalitesi çok iyi. Sabahtan akşama kulağımda en ufak ağrıtmadı. Kenarındaki RGB CM logosu çok şık duruyor. Boşverin HS35'i, CH321 alın. CH321 her yönü ile daha iyi. Ayrıca HS35 mikrofonu çok kötü.

Herkese selamlar.

Bugün kulaklığım arıza yaptı. 1 haftadır kulak içi kulaklık kullanıyordum. Fakat bugün, Corsair HS35'in 279 TL olduğunu gördüm. Cooler Master ise 309 TL idi. Sizce hangisini almalıyım? Cooler Master'ın ses kartı var ve izlediğim çoğu amatör kanalda mikrofon testinde iletilen ses çok iyi. Fakat Corsair, profesyonel kanallarda bile mikrofon biraz kötü gibi geldi. Özellikle yabancı arkadaşlarımla oyun oynuyorum. Ağzımdan çıkan her kelimenin iyi iletilmesi gerek. Bu kulaklıklar arasında seçim yapacağım.

Şimdiden teşeküürler.

Corsair HS35 nerede 259 TL acaba link verebilir misiniz?

Geri
Yukarı